Michael Jackson

ENGLISH / POLSKI

Menu
Newsy
Akta & Rodzina
Biografia
Vitiligo(Bielactwo)
Neverland
Dyskografia
Koncerty
Kalendarz
Videografia
Filmografia & Wywiady
Nagrody
Notowania
W TV
Galeria
Fakty & Ciekawostki
Plotki
Książki
Poczucie humoru
Michael w Polsce & Park
Aktywność charytatywna
Charytatywne Single
Firmy
Cytaty
Artykuly & Wywiady
Sztuka
W oczach prasy
Skandal w 93
Proces 2003-05r.
Artyści o nim
Multimedia
FAQ
Archiwum Newsów
O Stronie
Aktywni fani
Forum
Linki

Genius Michael Jackson

Czego nie chcą abyś wiedział o Michaelu Jacksonie
Jak myślisz, kiedy słyszałeś imię Michael Jackson? Wariat? Przestępca? Wspaniały artysta? Biznesmen? Cokolwiek myślisz o MJ, wyrzuć wszystkie swoje myśli za okno I przeegzaminuj pewne fakty:

Przez lata media określiły Michaela mianem "Wariat Jacko." Co się stało Michaelowi? Czy nie jest największym artystą w muzyce w jednym punkcie? Kiedy on zwariowały?

Wszystko, co ludzie muszą zrobić to spojrzeć na Michaela od momentu kiedy zaczął być określany jako "Szaleńca". To nie było podczas lat "Thriller"a. To fajne być piosenką i tancerzem w jednym. Oto czego chcą. NIE OŚMIELAJ SIĘ BYĆ MYŚLĄCYM BIZNESMENEM. NIE WAŻ SIĘ KUPOWAĆ KATALOGU THE BEATLES. NIE WAŻ SIĘ ŻENIĆ Z CÓRKĄ ELVISA. NIE WAŻ SIĘ BIĆ REKORDÓW W PRZEMYŚLE ROZRYWKOWYM W ICH WŁASNEJ GRZE. Michael zaczął być mianowany szaleńcem, gdy zaczął podejmować biznesowe kroki, takich, które nikomu innemu nie wychodziły.

Michael roztrzaskał dwie ikony kultury rozrywkowej na kawałki. Wszystkie nasze życiorysy, zostaliśmy zbombardowani z 2-ma faktami. The Beatles byli wielką grupa przez cały czas i Elvis był królem Rock and Rola. Michael kupił Beatlesów i ożenił sie z córką Króla. (Jeśli to nie jest dosłowną wtyczką do tego faceta) gdybym nie był cynikiem, powiedziałbym, że Michael ożenił się z Lisą Marie tylko po to, aby przebić się do ludzi, którzy traktowali Elvisa jak Króla.

Beatlesi byli wspaniali, ale nie na tyle aby utrzymać swoje prawa do piosenek.

Elvis był wspaniały, ale on nie pisał swoich piosenek. Tylko jego menażer, Col Tom Parker, był inicjatorem za Elvisa ... Elvis brał narkotyki w świerzych pigułkach a jego menadżer robił całą papierkową robotę.

Michael nie mógł nic zrobić złego jako artysta. "Off the Wall," pierwszy solowy artysta z 4 singlami na liście top 10-tki. "Thriller," najlepiej sprzedający się album przez cały czas, z ówczesnym rekordem 7 singlów na top 10-tce. "Bad," pierwszy album, który wydał 5 piosenek numer 1 (nawet Thriller miał tylko 2 numery 1).Wszystko to jest fajne. Ale to jest wszystko, co powinieneś robić. ŚPIEWAĆ I TAŃCZYĆ. Michael chciał być najwspanialszym. Kupił legendarny Sly and the Family Stone katalog i nikogo to naprawdę nie obchodziło. Gdy kupił the Beatles, ludzie dostrzegli to. Sony połknęło ciasto. Sony, w swojej gorliwości mając część katalogu the Beatles, zgodziło się z Jacksonem na połącznie 50/50, w ten sposób utworzyło katalog Sony,/ATV, które publikuje muzykę. Teraz, Michale jest współ właścicielem połowy całej formacji publicznej artystów Sony. Sprawdź całą listę piosenek na sonyatv.com. Ona ma parawa do sampli piosenek, które są prawie 900 artystów, a między innymi to: Tammy Wynette, Kenny Rogers, Alabama. Wszystkie piosenki napisane przez Babyface. Latynoskie piosenki Seleny i Enrique Iglesiasa. Piosenki Roberta Flacka, piosenki Mariah Carey, piosenki Destiny's Child. 2pac, Biggie i piosenki Fleetwood Mac. W sumie około 100,000 piosenek. "Co ten człowiek wyrabia?" Żaden z najwspanialszych tego nie zrobił. Ani Bono, Springsteen, Sinatra. "Za kogo on się ma? Znajdź coś na niego."

Aby "dostać" kogoś, musisz zadatkować to, co oni kochają najbardziej. Nie będę nic więcej o tym mówił.

Jedyny człowiek, który nawet sie zbliżył do MJ w tym biznesie jest Prince i w mniejszym wydaniu, George Michael. dali sobie spokój z kiepskim Georgeem Michaelem, po tym jak okazało sie, że jest homosexualny. Prince ciężko walczył i wywalczył, ale mimo wszystko nadal musiał uciekać się do użycia głównej firmy, która rozprowadzi jego materiały. nie ma nic z w tym złego. Prince mógłby podzielic się złotem, ale rezulta byłby dopiero po latach, jak zaczęliby go mianować szaleńcem i uciążliwym.

Największym momentem dla nich był Sneddon i konferencja prasowa. "Mamy go." Nigdy nie było tak ewidentnej radości. Kogo to obchodzi, czy są dowody?

Michael został uniewinniony, I nie świętował tego, pojechał do domu i wyjechał z USA. Najlepszy krok jaki kiedykolwiek zrobił. Teraz, co pozostało im do roboty? On odszedł. "Odszedł, co masz na myśli,że wyprowadził się do Bahrajnu? A więc, jak do cholery teraz możemy go dorwać, jeśli go tu nie ma? Szybko, weź ten felieton I napisz serie artykułów, o tym jak MJ zachwiał się na krawędzi destrukcji. Oh zrobiliśmy tak? No cóż, a co mogliśmy na poradzić?"

Na skrajnym wyczerpaniu, okazuje się, że Michael nie robi nic, aby zarobić pieniądze. Nawet nie licz jego płyt sprzedanych przez tydzień. 15,000 Płyt w tydzień, to nic dla Michaela. Katalog Sony/ATV to są pieniądze dla Michaela Jacksona każdego razu, kiedy weźmie oddech. Poważne pieniądze. Fakt, że nikt nie informował o aktualnej liczbie i jest na to dowód. Oni woleliby abyś raczej wierzył w to, że on się załamał, niż mieli by powiedzieć prawdę. Neverland jest wciąż własnością MJ. Rodzinny dom w Encino jest nadal własnością MJ. Michael nadal jest właścicielem piosenek the Beatles pomimo połączenia z Sony tak samo jak i w pełni posiada prawa do swoich własnych piosenek. Ale, hej, to jest nasz mały sekret.

Michael Jackson dosłownie ma sie dobrze, jak jeszcze żadna Czarna osoba przedtem. Jeśli kiedykolwiek napisał autobiografię, to będzie to jedna z najbardziej interesujących. Czarny facet bez żadnego konkretnego formalnego wykształcenia stał staje się najmocniejszym facetem w przemyśle, WBREW nienawiści, rasizmowi, nieprzyjacielom w jego własnym obozie i bez chęci zakupu przez media najwyższego oferenta.

Jeśli Sony miało jakikolwiek sens, teraz powinni kontynuować partnerstwo. To jest jedyna droga, aby mogli zagrabić pieniądze w przyszłości na Michaela katalogu. Tommy Mattola nie stracił swojej pracy z Sony, ponieważ był mianowany złą głową. To była ofiara wojny. MJ wystawił go i Sony musiało uciąć straty. Firmy robią to cały czas. Zauważ nikt w Sony ani Matolla nigdy nie pozwał MJ za zniesławienie. Michael zawsze był lojalny w stosunku do jego szefów w Epic/Sony. W 1984 na Grammys nawet kupił miano głowy Waltera Yetnikoff na scenie, 2 w 1. On zawsze dziękuje Dave Glew, Mattola I innym w Sony w swoim przemówieniu o uznaniu.

Sony może nadal robić dobrze dzięki Michaelowi, ale to może być już za późno. Jednakże, oni nadal powinni robić dobre miny, ale jak długo można robić biznes w ten sposób? Gdybym był nimi, to bym nadal chciał MJ jako łącznika, nie jako wroga. To jest/był zmutowany profit dochodowy.

Bałbym się jak cholera, jak byłbym wrogiem MJ, podczas gdy on jest z multimilionerem za morzem. Wierz mi, oni nie rozmawiają tam tylko o projektowaniu odzieży. Oni tam sie jednoczą.

Jeszcze raz zauważ,że te fakty, które tutaj piszę nie powinienieś słyszeć po razy pierwszy, ale smutnym faktem jest to, że prawdopodobnie tak jest. Obawiałem się,tego że Michael mógłby upaść z powodu niepewności ławy przysięgłych. To jest gra nie fer. Jeśli ja prezentuje te fakty tutaj na EURweb, MOŻESZ MI WIERZYĆ, ŻE MEDIA O TYM WSZYTKIM DOBRZE WIEDZĄ. Oni nie ślinią się nad wszystkim z czym MJ jest spokrewniony tylko dla tego, że zrobił "Thrillera. Oni wiedzą, o co chodzi. Pomyśl o tym. Oto, dlaczego śmieję się, kiedy widzę programy takie jak BET "The Ultimate Hustler." Wszyscy wiemy, kto to jest. (Ale skąd może wiedzieć Damon Dash, kto to jest the ultimate hustler? On pomylił, Roc-a-fella z Jay-Z)

I na koniec, Michael nie będzie znany za bycie oskarżanym o molestowanie dzieci. On nie będzie znany za "Thrillera. On będzie znany jako człowiek, który bił rekordy w przemyśle i wygrał i żył mówiąc jaka była historia. To jest książka warta kupna.


Autor:....(zagraniczny analityk)
Tłumaczenie: MikeWebmaster: "Mike" Webdesigner: Nancy
www.geniusmichaeljackson.com ; www.genius.michaeljackson.pl
© Genius Michael Jackson 2005-2011 | All rights reserved