Michael Jackson

ENGLISH / POLSKI

Menu
Newsy
Akta & Rodzina
Biografia
Vitiligo(Bielactwo)
Neverland
Dyskografia
Koncerty
Kalendarz
Videografia
Filmografia & Wywiady
Nagrody
Notowania
W TV
Galeria
Fakty & Ciekawostki
Plotki
Książki
Poczucie humoru
Michael w Polsce & Park
Aktywność charytatywna
Charytatywne Single
Firmy
Cytaty
Artykuly & Wywiady
Sztuka
W oczach prasy
Skandal w 93
Proces 2003-05r.
Artyści o nim
Multimedia
FAQ
Archiwum Newsów
O Stronie
Aktywni fani
Forum
Linki

Genius Michael Jackson

GlobeSpecjalny wywiad Michaela Jacksona dla magazynu Globe 04.01.2003 rok

„Ten ból….. jest okropny, naprawdę okropny….. czasami czuję tak, jakby lew wygryzal mi kawalek mojej nogi!” -To są dramatyczne słowa supergwiazdora Michaela Jacksona, po koszmarnych sześciu tygodniach, które go wpędziły w nowe kontrowersje, jako, że miliony sparaliżowanych widzów telewizyjnych oglądało jak Król Popu huśtał nad balkonem w hotelu w Niemczech na 4 -tym piętrze swojego synka, a potem jak kuśtykał do sądu o kulach, wyglądając na chorego, ze swą stopą tajemniczo zabandażowaną i bardzo spuchniętą ręką. I cały świat pyta: ”Co złego jest z Michaelem?”

Teraz w ekskluzywnym światowym wywiadzie Michael Jackson w końcu przełamuje milczenie na temat swoich problemów i daje czytelnikom magazynu „Globe” możliwość zerknięcia do swojego sekretnego świata! To „ugryzienie”, jak mówi żyjący jak pustelnik Król Popu, nie pochodzi w istocie w wyniku ataku zuchwałego lwa, ale maleńkiego, jednak niezwykle niebezpiecznego i szkodliwego pająka.

Oto co Michael Jackson stwierdzil w sądzie i co na polecenie sędziego miał udowodnić. Teraz właśnie dokładnie to robi. Jackson wybrał „GLOBE”, by pokazać światu, że mówi prawdę, pokazując jedno z przeraźliwych ukąszeń pająka, to na jego prawej nodze, naszym czytelnikom na zdjęciach na wyłączność tego magazynu.

Naprawdę zostałem ukąszony przez pająki” -powiedział „GLOBE” w budzącym grozę wywiadzie „Żyję jak w agonii”. Podczas gdy niektórzy eksperci publicznie wyszydzają wyjaśnienie Jacksona, lekarze, którzy go badali potwierdzili powodujące tortury ukąszenie pająka. Jego osobisty lekarz – doktor Ailmorad Farshchian mowi, że to najprawdopodobniej brązowy, rzadko spotykany pająk, który wstrzykuje niszczące toksyny tworząc okropne zmiany chorobowe, które mogą goić się miesiącami. „Rana była około 6 do 7 centymetrów w średnicy”- potwierdza Doktor Farshchian magazynowi "GLOBE”. „ Była fioletowa z trzema albo czterema pęcherzami w środku. Wkrotce potem zaczęliśmy ja leczyć i ona wysuszyla się i stala się dużym strupem”. Teraz jest w stadium gojenia się. Stara skora odpada i na jej miejsce pojawia się nowa”.

Michael Jackson mowi „GLOBE”, że nieustanny ból powoduje, że jest mu trudno uczęszczać na procedury sądowe i nie pozwolił mu na wzięcie udzialu w ostatniej ceremonii rozdania „Nagrod Muzycznych Magazynu Billboard”, by przyjąć trofeum na pamiątkę 20 -lecia jego albumowego znaku firmowego „Thriller”. Zamiast tego jego kumpel: Chris Tucker wręczyl mu nagrode na jego ranczo, co można było zobaczyć na żywo przez przekaz satelitarny. I dodaje, że ból powoduje, ze jest mu trudno normalnie funkcjonować.


"Tak bardzo kocham tańczyć”- mówi Jackson „GLOBE”- „Ale nie jestem w stanie tańczyć od tygodni. To jest jedna z tych rzeczy, których najbardziej mi brakuje. Jest jednak z pewnością coraz lepiej, choć dzieje się to powoli. ”Jackson mówi, że ukąszeni w jego nogę potrzebuje czasu, by się uleczyć. „To stalo się bardziej jak strup, kiedy byłem w Niemczech, stalo się delikatniejsze i nieco mniejsze”- mowi ojciec trójki dzieci: Prince’a Michael’a Juniora (5 lat), Paris (4 lata) i 11 -miesięcznego Prince'a Michaela II Juniora.

Lekarze Jacksona leczą jego straszliwą rane na nodze za pomoca antybiotyku „Cipro”, który zostal wzięty przez miliony Amerykanow podczas ataku wąglika, oraz czyszczą ją raz na tydzień, by zapobiec dalszej infekcji. "Przy odpowiednim leczeniu rana zmniejszyla się do 3 centymetrow w średnicy, wszystko pieknie się goi” - mowi Doktor Farhchian - „Za trzy, albo cztery tygodnie Michael będzie znowu w stanie normalnie chodzić i tańczyć. Jego rana naprawdę szybko się goi, to zdumiewające. To była taka taka duża rana. Jeśli to dotyczyloby mnie, albo kogokolwiek innego, zabrałoby to miesiące by się wykurować , a może nawet potrzebna bylaby interwencja chirurgiczna. To jest bardzo bolesnie i niewygodne, ale każdego dnia on czuje się coraz lepiej. I wiem jako fakt, że on nie bierze tabletek przeciwbólowych, by poradzic sobie z tym bólem”.

Bliski przyjaciel wykonawcy dodaje:’Michael ostatnio zyje w ogromnym bólu, ale mowi, że nie pozwoli, aby to przeszkodziło mu w pracy, albo w spędzeniu czasu ze swoimi dziećmi. Pewnego dnia, po tym gdy dokladnie opisal mi jak się czuje, spędził caly dzień bawiąc się ze swoimi dziećmi na zewnątrz domu. Wiedzieliśmy, że to przynosi mu ból, ale on starał się zachowywac normalnie w obecności dzieci jakby wszystko było w porządku. Nie chciał, żeby wiedziały jak bardzo to jest dla niego bolesne”. I muzyczny geniusz, chce by czytelnicy tego magazynu wiedzieli, że jest wdzięczny za życzenia powrotu do zdrowia. „Nadal bardzo cierpię"- przyznaje Jackson- ale przechodze przez to dzięki miłości moich fanów i rodziny”.

zrodlo: GLOBE tłumaczenie: Kate
Webmaster: "Mike" Webdesigner: Nancy
www.geniusmichaeljackson.com ; www.genius.michaeljackson.pl
© Genius Michael Jackson 2005-2011 | All rights reserved