ENGLISH POLSKI


Menu
Newsy
Akta & Rodzina
Biografia
Vitiligo(Bielactwo)
Neverland
Dyskografia
Koncerty
Kalendarz
Videografia
Filmografia & Wywiady
Nagrody
Notowania
W TV
Galeria
Fakty & Ciekawostki
Plotki
Książki
Poczucie humoru
Michael w Polsce & Park
Aktywność charytatywna
Charytatywne Single
Firmy
Cytaty
Artykuly & Wywiady
Sztuka
W oczach prasy
Skandal w 93
Proces 2003-05r.
Artyści o nim
Multimedia
FAQ
Archiwum Newsów
O Stronie
Aktywni fani
Forum
Linki

Newsy

Fergie i will.I.am dołączają do Thriller 25


Data: 27.12.07r.


25th Anniversary Edition Thrillera, Światowo najlepiej sprzedającego się albumu przez cały czas, zawierać będzie Nowe Remixy Fergie, will.i.am, Akon i Kanye Westa.

Fergie dołączyła już do listy gościnnych gwiazd na 25-tą Rocznicową Edycję Thrillera Michaela Jacksona, światowo najlepiej sprzedającego sie albumu przez cały czas. Razem z nowymi remixami klasycznych utworów Jacksona zrobionymi przez muzycznie współczesnego Kanyea Westa, will.i.am. i Akona. Fergie dodała swój wokal do nowej wersji "Beat It" zatytułowanego "Beat It 2008," wyprodukowanego i zmiksowanego przez jej kolegę z Black Eyed Peas will.i.am'a.

Epic/Legacy Recordings z dumą świętuje 25-tą roczicę "Thriller"'a, najlepiej sprzedającego się na świecie albumu wszechczasów, fenomenalnie przełamującego pop kulturę. Dostępny on będzie na całym świecie od 11 Lutego 2008.

Świętowanie 25 rocznicy Thrillera Michaela Jacksona rozpocznie się w Grudniu 2007r. i kontynuowane będzie przez cały rok 2008 z nowo wydanymi singlami i globalną kampania marketingową prezentowaną w prestiżowej telewizji, radiu i podczas wydarzeń na całym świecie.

Thriller - 25ta Edycja Rocznicowa: nowy album będzie zawierał osiem bonusowych ścieżek i DVD prezentujące Michaela Jacksona przełomowe teledyski z "Thriller"'a ("Thriller", "Beat It", i "Billie Jean") oraz nominacje artysty do Emmy wraz z przełomowym wykonaniem "Billie Jean" z legendarnego "Motown 25: Yesterday, Today, Forever" (najpierw nadawane na NBC 16 Maja 1983).

Najnowsza, rozszerzona wersja Thrillera zawierać będzie 5 premierowych poprzednio nie wydanych utworów: nowy remix Kanyea Westa "Billie Jean"; nowa wersja z 2008 roku "Wanna Be Startin' Somethin'" z Akonem i will.i.am; will.i.am remixy "The Girl Is Mine" i "P.Y.T."; i "For All Time," - utwór rzadki, nie wydany, ostatecznie pominięty przy nagrywaniu abumu "Thriller",a ostatnio zmiksowany i autoryzowany przez Michaela Jacksona.

Dodtakowy materiał na płycie Thriller - 25th Anniversary Edition zawierać będzie "Someone In The Dark," "Carousel," i oryginalne demo "Billie Jean."

Thriller - 25th Anniversary Edition zawierać będze osobiste podziękowania Michaela Jacksona specjalnie dla jego fanów.

Oryginalnie wydany 25 lat temu wczesnym grudniem 1982 przez Epic Records, "Thriller", Michaela Jacksona szósty solowy album i drugi z producentem Quincy Jonesem, wskoczył odrazu do czołówki The Jackson 5 do narodowej stratosfery. Wprowadzając "robot'a" i "moonwalk'a" do narodowego leksykonu klubowych tańców. Poprzez bity "Thriller'a", Michael Jackson rewolucjonizował wszystkie aspekty głównego nurtu pop kultury, który do niedawna obecny w radiu a obecnie przeniósł się również do telewizji w formie teledysków, stając się najpopularniejszym wykonawcą świata w tej dziedzinie.

Oryginalny Thriller spędził zdumiewająco 80 kolejnych tygodni na Amerykańskich listach Top 10, 37 na miejscu #1. Siódmy z albumów, dziewięć ścieżek stało się Top 10 singlami na Billboard Hot 100 podczas gdy indywidualnie single z Thrillera zasięgały #1 miejsce w US, UK, Francji, Włochach, Australi, Danii, Belgi, Południowej Afryce, Hiszpanii, Irlandii, Nowej Zelandii i Kanadzie.

Thriller zmienił historię jako pierwszy i jedyny nagrany będąc Amerykańskim top- sprzedającym się album w 2 lata (1983 i 1984).

Thriller został certyfikowany 27 razy platyną przez RIAA, dając to podwójnie do statusu Diamond Award w US. W dodatku, album osiągnął Diamond czy Multi-Platyne w Argentynie, Australi, Brazyli, Belgi, Kanadzie, Finlandii, Franccji, Nemczech, Japonii, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Portugalii, Hipszanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Thriller został nazwany Najlepszym albumem przez cały czas przez Guinness Book of Records w 1985.

W Lutym 1984, Michael Jackson otrzymał 12 nominacji do Grammy, wygrywając osiem, który stał jako nagranie dla najlepszych Grammy Awards aby zwyciężyć przez wszystkich w roku. Siedem nagród Michaela Grammys tamtego roku było za Thrillera: Album roku; Nagranie roku ("Beat It"); najlepszy męski pop wokal ("Thriller"); Najlepszy projekt nagraniowy, nie klasyczny (Thriller); najlepszy męski rockowy wokal ("Beat It"); Najlepszy męski R&B wokal ("Billie Jean"); najlepsza R&B piosenka ("Billie Jean"). (Michaela osiem nagród Grammy tamtego roku były w najlepszym nagraniu dla dzieci - Singiel czy album, Musical czy Mówiący w kategorii za "E.T. The Extra-Terrestrial"). Tego samego roku, Michael Jackson zabrał do domu osiem Amerykańskich muzycznych nagród i trzy MTV Video Music Awards. W tym samym roku, "The Making of Michael Jackson's Thriller" zabrał do domu Najlpeszy Video Album trofeum na 27-dmym Annual Grammy Awards.

Nazwany "Najbardziej sukcesywnym wykonawcą przez cały czas" przez Guinness World Records, Michael Jackson jest wśród największych profili oklaskiwanym i wpływowym artystą w kulturze pop. Został nazwany World Music Award's najlepiej sprzedający sie męski artysta muzyki pop Millennium i otrzymał American Music Award's artysta nagód wieku. Wprowadził się do Rock & Roll Hall of Fame dwa razy: w 1997 jako członek The Jackson 5 i jako solowy artysta w 2001.


Źródło: hiphopgalaxy/ MJEurope
____________________________________________________________________________

"Off The Wall" i "Thriller" Michaela Jacksona znalazły się w "2008 Hall of Fame"


Data: 19.12.07r.


Dziś GRAMMY.com ogłosiło "2008 Hall of Fame" wprowadziło, i zawiera "Thriller'a" i "Off the Wall" albumy Michaela.

SANTA MONICA, Kalif. (19 Grudnia 2007) "The Recording Academy" ogłosiła nowo dodanych do ich GRAMMY Hall Of Fame. Dodanych zostało 70 nagrań do ponadczasowej listy, która teraz zawiera 798 tytułów. The Hall Of Fame to serwis ,który uroczyście przypomina o zdobytych triumfalnie artystycznych nagraniach. Selekcje są wypisane z wszystkich kategorii muzycznych, uznając różnorodność muzycznej ekspresji dla, których The Recording Academy stało się sławne.

(...)Selekcje są od rang lat 1905 "Give My Regards To Broadway" Billya Murraya do "Thrillera" 1982 Michaela Jacksona.

OFF THE WALL
Michael Jackson
Epic (1979)
Pop (Album)

THRILLER
Michael Jackson
Epic (1982)
Pop (Album)

Przypomnienie: Thriller 25th Anniversary Edition będzie wydane w USA 12 Lutego, a GRAMMYs transmisja na żywo 10 Lutego.


Źródło: MJNO / TSCM / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson w magazynie JET


Date: 17.12.07r.

Źródło: MJJEurope / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson na zakupach


Artykuł NY Post

Wyglądał w ubraniu jak "The Mummy Returns". Michael Jackson wziął trójkę swoich dzieci w Piątek do Las Vegas Barnes & Noble.

Jackson próbował ukryć swoje przybycie mając założony kapelusz, okulary i owinięty szalik na głowie. Jednak został zauważony w księgarni, gdy co chwilę wstawiając oglądał się za siebie. Miał bandaż nad i pod ustami.

Michael i jego trójka dzieci przyjechali o 22:30 i zostali na trzy godziny. Wyszli zabierając kilka pudełek książek i magazynów, zgodnie z National Photo Group.

Przybycie Jackona było częstym tematem rozmów ludzi, którzy od lat rozmyślali nad jego operacjami plastycznymi -- i tym ile ich miał.

Rzecznik piosenkarza powiedziała, że: Jackson nie miał ostatnio żadnego makijażu, ale też nie musiał wyjaśniać swojego przybycia.
Źródło: MJJEurope / MJPTForum / NYPost
____________________________________________________________________________

Michael Jackson na okładce magazynu JET - Ekskluzywna Powtórka!


Data: 11.12.07r.


MJJMAGAZINE prezentuje: Michael Jackson na okładce mgazynu JET. Zgodnie z Johnson Publishing Company, są to połączone wydania z 2 ostatnich tygodni ale i ostatnie takie w tym roku. Wraz z magazynem płyta CD z REMIXAMI, na powrót "Thrillera".

Magazyn bedzie w sprzedaży już od 17 Grudnia.
Źródło: MJJMAGAZINE.COM - JET / JOHNSON PUBLISHING
____________________________________________________________________________

Michael Jackson w "zielonym" samochodzie


Data: 09.12.07r.


Ekscentryczna gwiazda, Michael Jackson - który często wynajmuje prywatne samoloty i bywa posądzany o pozostawianie po sobie znacznego śladu - wydał około $20,000 na Toyotę Priusa - samochód przyjazny środowisku.

Michael, 49 letni piosenkarz był widziany jak wychodził ze sklepu elektronicznego Beverly Hills' Sharper Image zanim wsiadł na tył swojego ekologicznego samochodu w Piątek (30.11.07).

Prius - który jest zasilany przez elektronikę i benzynę - pojawił się jako wybrany hybrydowy samochód Hollywoodu.

Leonardo DiCaprio, naśladowany później przez inne gwiazdy, jako pierwszy kupił Priusa w 2001r.

Obecnie do grona gwiazd posiadających Priusa należą: Cameron Diaz, Will Ferrell, Jennifer Aniston, Harrison Ford i Susan Sarandon.

Ferrell mówił o tym jak bardzo kocha swój zielony samochód, i nawet zaszedł tak daleko, że określił samochód jako "sexy".

Powiedział: "Naprawdę kocham nasze Priusy. Oprócz bycia naprawdę ekonomicznym i przyjemnym dla środowiska, jeżdżą wspaniale i są po prostu sexy.

Nie ma żadnego powodu, dla którego wszyscy Amerykanie nie powinni jeździć hybrydowymi samochodami."

Diaz chwaliła wydajne tankowanie samochodu, powiedziała: "Przejeżdża 52(83,2 km) mile na galonie(3,8 litra). W mieście. Czyż to nie jest ekscytujące?"


Źródło: Moldova.org / MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael "Najbardziej pożądaną" sławną osobą


Data: 02.12.07r.


Michael Jackson został nazwany drugą najbardziej pożądaną osobistością w 2007r, którą chciano zaprosić na jakąś uroczystość.
MJ został pokonany tylko przez, Zac Efron, któremu dużą popularność przyniosła w tym roku rola w filmie "High School Musical"

Wyniki ogłosiła strona ContactAnyCelebrity.com, z którą kontaktują się osoby organizujące różne przyjęcia/uroczystości z zamiarem zaproszenia światowej sławy gwiazd.

"Michael Jackson jest #2 i prwdopodobnie byłby #1 gdyby nie Zac Efron, który zebrał ogromną popularność w tym roku rolą w "High School Musical", "High School Musical 2" i "Hairspray". Opinia publicza chce być w pobliżu Michaela Jacksona, bardziej niż jakiej kolwiek innej gwiazdy z, wyjątkiem Zaca Efrona który jest prawdopodobnie tymczasowo - a co dalej? pożyjemy - zobaczymy."

Top 10:

Zac Efron (Actor)
Michael Jackson (Musician)
Miley Cyrus (Actress & Musician)
Oprah Winfrey (Talk Show Host & Philanthropist)
Emma Watson (Actress)
Avril Lavigne (Musician)
John Cena (Wrestler)
Chris Brown (Musician)
Angelina Jolie (Actress & Philanthropist)
Enrique Iglesias (Musician)


Źródło: MJFC / ContactAnyCelebrity.com / PRWeb / MJNO / MJPolishteam
____________________________________________________________________________

Michael na zakupach w Beverly Hills


Michaela Jacksona zauważono robiącego zakupy w sklepie Sharper Image w Beverly Hills. Musiał znaleźć jakieś urządzenie albo coś innego co lubi, ponieważ wyszedł ze sklepu z torbami po tak długim czasie, jak długo nie było go na pierwszych stronach gazet. Mimo, że padał deszcz, myślę, że była to niezła okazja, żeby Michael zaśpiewał.


Źródło: London Entertainment / TC / Splashnewsonline.com
____________________________________________________________________________

Thriller - 25ta Edycja Rocznicowa


Data: 30.11.07r.EPIC RECORDS/LEGACY RECORDINGS UNVEIL
25 ROCZNICOWA EDYCJA
THRILLERA MICHAELA JACKSONA
NAJWIĘKSZY NA ŚWICIE SPRZEDAJĄCY SIĘ ALBUM WSZECHCZASÓW

Ostatnia Rozszerzona Deluxe Edition Multiplatynowego albumu zwycięzcy Grammy
Z nowymi i poprzednio nie wydanymi Bonusowi ścieżkami
Zawierająca Remixy Akona, will.i.am i Kanye West
+ Bonus DVD Prezentujacy obrobione cyfrowo teledyski
I historyczny występ Michaela Jacksona
Z "Motown 25: Yesterday, Today, Forever" z transmisji telewizyjnej

Thriller - 25ta Edycja Rocznicowa
Dostępny na całym świecie od 11 Lutego 2008

* * * * *

Epic/Legacy Recordings z dumą świętuje 25-tą roczicę "Thriller"'a, najlepiej sprzedającego się na świecie albumu wszechczasów, fenomenalnie przełamywującego pop kulture. Dostępny on będzie na całym świecie od 11 Lutego 2008.

Świętowanie 25 rocznicy Thrillera Michaela Jacksona rozpocznie się w Grudniu 2007r. i kontynuowane będzie przez cały rok 2008 z nowo wydanymi singlami i globalną kampania marketingową prezentowaną w prestiżowej telewizji, radiu i podczas wydarzeń na całym świecie.

Thriller - 25ta Edycja Rocznicowa: nowy album będzie zawierał osiem bonusowych ścieżek i DVD prezentujące Michaela Jacksona przełomowy teledyski z "Thriller"'a ("Thriller", "Beat It", i "Billie Jean") oraz nominacje artysty do Emmy wraz z przełomowym wykonaniem "Billie Jean" z legendarnego "Motown 25: Yesterday, Today, Forever" (najpierw nadawane na NBC 16 Maja 1983).

Najnowsza, rozszerzona wersja Thrillera zawierać będzie 5 premierowych poprzednio nie wydanych utworów: nowy remix Kanyea Westa "Billie Jean"; nowa wersja z 2008 roku "Wanna Be Startin' Somethin'" z Akonem i will.i.am; will.i.am remixy "The Girl Is Mine" i "P.Y.T."; i "For All Time," - utwór rzadki, nie wydany, ostatecznie pominięty przy nagrywaniu abumu "Thriller",a ostatnio zmiksowany i autoryzowany przez Michaela Jacksona.

Dodtakowy materiał na płycie Thriller - 25th Anniversary Edition zawierać będzie "Someone In The Dark," "Carousel," i oryginalne demo "Billie Jean."

Thriller - 25th Anniversary Edition zawierać będzie osobiste podziękowania Michaela Jacksona specjalnie dla jego fanów.

Oryginalnie wydany 25 lat temu wczesnym grudniem 1982 przez Epic Records, "Thriller", Michaela Jacksona szósty solowy album i drugi z producentem Quincy Jonesem, wskoczył od razu do czołówki The Jackson 5 do narodwej stratosfery. Wprowadzając "robot'a" i "moonwalk'a" do narodowego leksykonu klubowych tańców. Poprzez bity "Thriller'a", Michael Jackson rewolucjonizował wszystkie aspekty głównego nutru pop kultury, który do niedawna był obecnym w radiu a obecnie przeniósł się również do telewizji w formie teledysków, stając się najpopularniejszym wykonawcą świata w tej dziedzinie.

Oryginalny Thriller spędził zdumiewająco 80 kolejnych tygodni na Amerykanskich listach Top 10, 37 na miejscu #1. Siódmy z albumów, dziewięć ścieżek stało się Top 10 singlami na Billboard Hot 100 podczas gdy indywidualnie single z Thrillera zasięgały #1 miejsce w US, UK, Francji, Włochach, Australi, Danii, Belgi, Południowej Afryce, Hiszpanii, Irlandii, Nowej Zelandii i Kanadzie.

Thriller zmienił historię jako pierwszy i jedyny nagrany będąc Amerykańskim top-sprzedajacym się album w 2 lata (1983 i 1984).

Thriller został certyfikowany 27 razy platyną przez RIAA, dając to podwójnie do statusu Diamond Award w US. W dodatku, album osiągnął Diamond czy Multi-Platyne w Argentynie, Australi, Brazyli, Belgi, Kanadzie, Finlandii, Franccji, Nemczech, Japonii, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Portugalii, Hipszanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Thriller został nazwany Najlepszym albumem przez cały czas przez Guinness Book of Records w 1985.

W Lutym 1984, Michael Jackson otrzymał 12 nominacji do Grammy, wygrywając osiem, który stał jako nagranie dla najlpeszych Grammy Awards aby zwyciężyć przez wszystkich w roku. Siedem nagród Michaela Grammys tamtego roku było za Thrillera: Album roku; Nagranie roku ("Beat It"); najlpeszy męski pop wokal ("Thriller"); Najlepszy projekt nagraniowy, nie klasyczny (Thriller); najlepszy męski rockowy wokal ("Beat It"); Najlpeszy męzki R&B wokal ("Billie Jean"); najlpesza R&B piosenka ("Billie Jean"). (Michaela osiem nagród Grammy tamtego roku były w najlpeszym nagraniu dla dzieci - Singiel czy album, Musical czy Mówiacy w kategorii za "E.T. The Extra-Terrestrial"). Tego samego roku, Michael Jackson zabrał do domu osiem Amerykańskich muzycznych nagród i trzy MTV Video Music Awards. W tym samym roku, "The Making of Michael Jackson's Thriller" zabrał do domu Najlpeszy Video Album trofeum na 27-dmym Annual Grammy Awards.

Nazwany "Najbardziej sukcesywnym wykonawcą przez cały czas" przez Guinness World Records, Michael Jackson jest wśród największych profili olaskiwanym i wpływowym artystą w kulturze pop. Został nazwany World Music Award's najlepiej sprzedający sie męski artysta muzyki pop Millennium i otrzymał American Music Award's artysta nagód wieku. Wprowadził się do Rock & Roll Hall of Fame dwa razy: w 1997 jako członek The Jackson 5 i jako solowy artysta w 2001.THRILLER - 25TH ANNIVERSARY EDITION

Thriller - lista oryginalnych ścieżek - US Billboard Chart Peaks
"Wanna Be Startin' Somethin'" - (#5 Hot 100, #5 R&B)
"Baby Be Mine"
"The Girl Is Mine" (with Paul McCartney) - (#2 Hot 100, #1 R&B, #1 Adult Contemporary)
Thriller" - (#4 Hot 10, #3 Hot R&B/Hip-Hop Singles & Tracks)
"Beat It" - (#1 Hot 100, #1 R&B)
"Billie Jean" - (#1 Hot 100, #1 R&B, #9 A/C)
"Human Nature" - (#7 Hot 100, #2 Adult Contemporary)
"P.Y.T. (Pretty Young Thing)" - (#10 Hot 100)
"The Lady in My Life"

Bonusowy Materiał:
10. Someone In the Dark ^
11. Billie Jean (Michael Jackson's original demo recording) ^
12. Carousel ^

Poprzednio nie wydane scieżki na 25th Anniversary Edition
13. The Girl Is Mine 2008 with will.i.am*
14. P.Y.T. (Pretty Young Thing) 2008 z Michael Jackson i will.i.am*
15. Wanna Be Startin' Somethin' 2008 z Michael Jackson, Akon i will.i.am*
16. Billie Jean 2008 z Kanye West*
17. For All Time (niewydana ścieżka z oryginalnej sesji Thrillera)*

^Z 2001 Thriller Special Edition
*-poprzednio niewydane

Bonus DVD
The Videos

[*]Thriller
[*]Beat It
[*]Billie Jean
[*]Billie Jean performance from Motown 25: Yesterday, Today and Forever

25th Anniversary Executive producent: Michael Jackson
Oryginalny Album wyprodukowany przez Quincy Jonesa dla [Quincy Jones Productions logo]

Źródło: Sony BMG / MJNO / MJEurope / MJpolishteam Forum / Amazon.com
____________________________________________________________________________

Good Morning America chce twojej wersji Video Thrillera


Date: 28.11.07r.


Rozpoczęcie Michaela Jacksona video "Thrillera" było wydane 25 lat temu 1 Grudnia. W honorze o tej rocznicy, "GMA" chce zobaczyć twoją wersję video "Thrillera." Wybierzemy najlepszą z nich i pokażemy w Piątek. Po prostu wypełnij informacje poniżej i załadują swój viedoclip.
Załaduj swoje video poniżej albo wyślij swój komórkowy clip do nas na adres icaught@abcnews.go.com.


Źródło: ABC News
____________________________________________________________________________

" Dzień Thrillera" na BBC Radio 1 Xtra w ten Piątek! Wielka Brytania


1 Xtra radio będzie nadawało specjalną audycję "Dzien Thrillera" w ten Piątek (Listopad 30) aby świętować 25 lat albumu - w audycji ekskluzywne remixy, mieszanki i specjalne dokumenty przez cały dzień. Będzie naprawdę pozytywnie o Michaelu i po prostu słyszałem, świetną reklamę radiową o tym. Zobacz poniżej:

25 lat Thrillera Michaela Jacksona
Jest to już prawie kwartał wieku od Michael Jackson i legendarnego producenta Quincy Jones , którzy stworzyli jeden z najbardziej sukcesywnego albumu przez cały czas, i ten jeden zmienił czarną muzykę na zawsze.

1Xtra świętuje rocznicę wydania Thrillera wraz z dniem w, którym zostaną nadawane dokumenty, remixy i wirtualne duety, w składzie playback'u całego albumu w The Basement.

Oto, co usłyszycie:

:: Special remont Thrillera
kropla kremu Brytyjskiej produkcji dana razem w ekskluzywnej papce i remoncie Thrillera dla przyjemności słuchania.

:: Wirtualne Thrillerowe duety
Usher, Ne-Yo, Justin, Chris Brown i Mario chodź razem z nami i Michaelem Jacksonem.

:: Thrillerowa mieszanka i remixy
Przez cały dzień przywrócimy Ci, gospodarza różnych interpretacji na utworach z albumu.

:: Thriller 25 dokumenty
Trevor Nelson i 1Xtra słuchacze Mo zaprezentują ekskluzywny dokument o albumie i jego legendzie. Z wywiadami z reżyserem Thrillera Johnem Landisem, Willem Smithem, Pharrellem i will.i.am to jest definitywnie utwór po utworze historia albumu.

Zatrzymaj się z 1Xtra na audycję 30 Listopada 2007.

http://www.bbc.co.uk/1xtra/thriller/

Możesz posłuchać 1 Xtra przez Internet tutaj:

http://www.bbc.co.uk/radio/aod/netwo...udiolist.shtml


Źródło: MJEurope
____________________________________________________________________________

BBC Radio 2 audycja o 25 leciu "Thriller"a


Data: 25.11.07r.


W Grudniu 1982, Michael Jackson był na kreatywnym szczycie, Quincy Jones był najbardziej wpływowym producentem muzycznym a MTV szukało galonu najlepszych klipów.

Oni wszyscy poszli razem by stworzyć audio-wizualny fenomen i najlepiej sprzedający się album w historii.

25 lat później Trevor Nelson opowie historię o Thrillerze w Thrillerze - Michaela Jacksona Arcydzieło i jak to został stworzony światowa największa gwiazda i jak to wszystko się potoczyło.

Ten program przedstawi wszystkie 9 albumów i ich utwory oraz ekskluzywny wywiad z Quincy Jones, Rod Temperton (który napisał tytuł utworu), byłym Prezydentem CBS Walter Yetnikoff, założycielem MTV Bob Pittman, gitarzystą Steve Lukather, keyboardzistą Greg Phillianganes i oryginalnym "moonwalker"em Jeffreyem Danielem.

Sobota 1 Grudnia, 8.00pm (20:00 w Wielkiej Brytanii) BBC RADIO 2 ( o 21:00 w Polsce)

Posłuchaj:BBC2


Źródło: MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael na zakupach


Data: 15.11.07r.


15 listopada MJ odwiedził dwa sklepy z ciuchami, Unica i Moist Men Wear. Tradycyjnie Michael został zaatakowany i ścigany przez fanów, przechodniów i prasę.Źródło: Wenn.com / MJPT Forum
____________________________________________________________________________

ROLLING STONE KOLEKCJONERSKI MAGAZYN & CDPrezentuje ekskluzywne i oszałamiająco rzadkie fotografie.

Zawierający Specjalną edycję "THRILLER'a" CD.
Wrześniowy Numer 22
Źródło: Rolling Stone / MJJPB
____________________________________________________________________________

Zamów Ebony także z poza USA/ Ebony ujawnia pracę od kuchniData: 14.11.07r.Dwadzieścia lat po nagraniu – przebijający się Thriller album został wydany, Michael Jackson nadal ustępuje jako Król Popu. Tancerz, piosenkarz i tekściarz usiadł w Nowo Jorkskim hotelu z Ebony aby przeprowadzić swój pierwszy wywiad, dla U.S. magazynu i pokrył historię dekady w dzień dekady.

Ebonyjet.com ma także kilka niespodzianek w historii dla Michaela największych fanów jak rozesłanie ekskluzywnych materiałów przez cały tydzień:

Poniedziałek
Album archiwalnych zdjęć

Audio materiał – Michael o:
"The Beinning"(Początek)
"Friendly competition" (Przyjacielska konkurencja)

Wtorek
Audio materiał – Michael o:
"Work" (Praca)
"Immortality" (Nieśmiertelność)

Środka
Audio materiał – Michael o:
"Hits"(Hity)
"MTV"

Video – ze skrytki:
Ebony Jet Showcase

Zapytaj edytorów – Ty zapytasz. My odpowiemy.

Czwartek
Audio materiał – Michael o:
"Smelly" (Brzydko pachnący)
"Motown"

Jest to ostatni dzień aby zadać nam pytanie o wywiadzie z Michaelem, i zdjęciach. Wyślij swoje pytanie do MJ@ebony.com

Aby zamówić kopię Ebony wejdź na tą stronę http://www.ebony.com/assembled/back_issues.html


Źródło: Ebony / MJEurope
____________________________________________________________________________

Rolling Stone magazyn już dostępnyData: 10.11.07r.

Źródło: Rolling Stone magazine / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Michael odwiedził Jesse Jacksons na urodzinach w LAData: 09.11.07r.

Michael Jackson był Hotelu Beverly Hilton w czwartkowy wieczór aby świętować 66-te urodziny Wielebnego Jesse Jacksona.

Przemówił do tłumu "Happy Birthday," i współczuł z gospodarzem talk show Larrym Kingiem.
Źródło: KNBC/ MJEurope
____________________________________________________________________________

Jacksona Neverland Ranch jest bezpieczne / Oświadczenie RaymoneMichael Jackson nie boi się o utratę Neverland. Dzień po dostrzegnięciu nieprawidłowości na jego Ranchu Neverland, które zaistniały publicznie, jego rzecznik powiedział, że nigdy nie zaniedbał kredytu.


Jacksona były doradca refinansował kredyt w 2006, rzecznik Raymone K. Bain powiedziała w czwartkowym oświadczeniu. Kredyt spłacił ostatniego miesiąca, i teraz refinansuje znów.

"Pan Jackson jest w ostatniej fazie refinansowania i nie starci Neverland Valley Ranch," Bain powiedziała.

Zawiadomienie z San Francisco tytułem zaniedbań firmy sugerowało, że Jacksona prawo własności rancza może być pod ryzykiem utraty.

Napisane na stronie internetowej KSBY-TV, zawiadomienie z Alliance Default Services powiedziało, że na 12 Października Jackson, był winien $23,212,963 na $23 miliony kredytu.


Całe oświadczenie:

Szybka odpowiedź: Raymone K. Bain

7 Listopada, 2007 czy William Marshall w:

NEVERLAND VALLEY RANCH

Washington, D.C. …. w 2006, Pana Jacksona były doradca ferinansował Neverland Valley Ranch przez Fortress Investment Group, LLC.

Kredyt został zapłacony w Październiku 2007.

Sprzeczny raprort, Pan Jackson nigdy nie zaniedbał kredytu. Pan Jackson jest w ostatniej fazie refinansowania i nie starci Neverland Valley Ranch.

Żadnych dalszych komentarzy nie będzie odnośnie tego tematu, jako, że jest to polityka prywatności, aby nie komentować prywatnych spraw finansowanych Pana Jacksona.


Źródło: AP/ Raymone K. Bain/ MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael na przyjęciu Jesse JacksonaData: 08.11.07r.Michael ma pojawić się dzisiaj na przyjęciu urodzinowym Jesse Jacksona w Los Angeles.

Zostało to potwierdzone osobiście przez J. Jacksona wczoraj w radiu, a nazwisko Michaela widnieje na biletach jako jednego z gości.

Ceny biletów - $300-$500.Źródło: Jesse Jackson
____________________________________________________________________________

Michael w magazynie Rolling StoneExclusive: Rolling Stone Japan potwierdził włoskiemu fan klubowi MJ'a wydanie dodatkowej książki MJ'a.

Rolling Stone Japan zaprezentuje Michaela Jacksona w nadchodzącym Grudniowym wydaniu extra dodatek 44 stronicową książkę w 100% dedykowaną Królowi Popu. Extra okładka jest już prawie gotowa: zaprezentuje ona rysunki. Prawdopodobnie okładka Rolling Stone będzie także z Michaelem Jacksonem! Oni nadal nad tym pracują, w tej chwili, nie mamy pozwolenia na publikację tego.

Opis książki:

Wielkość: 166 x 209 mm, 44 strony, nie sprzedawana bez magazynu.

Książka zawiera:

5 wywiadów, które były publikowane poprzednio przez Rolling Stone US edition: 81 (1971), #389 (1983), #417 (1984), #509 (1987), #621 (1992), kompletna galeria zdjęć US edycji okładek zadedykowanych Michaelowi, dyskografia Rolling Stone Japońskiego (6 albumów zaproponowanych przez Rolling Stone Japan) i ostatnie wiadomości o MJ'a nowym albumie.

Data pojawienia sie w sklepach Listopad 10, 2007.


Źródło: MJFC / CTE MJ Italian Fanclub / Jacksonland.it
____________________________________________________________________________

Rodzia z Santa Maria wznowiła prcoes przeciw Michaelowi JacksonowiDoniesione przez: Melissa Mecija

SANTA MARIA

"Król Popu" może stawić czoło większej liczbie prawnych kłopotów.

Proces został wznowiony w tym tygodniu w Santa Maria, przeciw Michaelowi Jacksonowi, Marian Medical Center i Catholic Healthcare West.

Rodzina Manuela Ruiz powiedziała 73 letnia pacjentka została przewieziona do jej własnej sali aby zrobić miejsce dla Jacksona w 2005 roku.

W tym czasie, Ruiz była w krytycznym stanie i na podtrzymywaniu życia. Potem zmarła.

Proces został zatytułowany imionami czterech członków rodziny Ruiz, którzy utrzymują stare nadużycie i nieszczęście spowodowane przez szpital.

Data nie została ustalona w sądzie.


Źródło: KSBY / MJEurope
____________________________________________________________________________JACKSON: "NIE CHCE ZABIĆ SIĘ NA SCENIE JAK JAMES BROWN"Movie & Entertainment News dostrczyło przez World Entertainment News Network (www.wenn.com)


Michael Jackson - Š ddp

Super gwiazda Pop MICHAEL JACKSON dni tańczenia są za mną - ponieważ on nie chce sie zabić na scienie jak jego bohater JAMES BROWN.

W rzadkim wywiadzie z Amerykańskim magazynem Ebony, Jackson, który wchodzi w 50-tkę w następnym roku (08), upiera się, przy nadziei pracowania nad filmami w przyszłości - ponieważ nie może sobie wyobrazić pierwszoplanowych światowych tras koncertowych.
Tłumaczy, "Nie w sposób jaki zrobił to James Brown czy Jackie Wilson. Oni po prostu nie zatrzymali się, biegli, zabijając siebie.

"Życzyłbym sobie aby (Brown) mógł zwolnić i zrelaksować się i cieszyć się swoją ciężką pracą."


Źródło: PR Inside / MJEurope
____________________________________________________________________________JACKSON OTRZYMAŁ PRZYDOMEK "CUCHNĄCY", PONIEWAŻ NIE POTRAFIŁ PRZEKLINAĆWiadomości ze świata filmu i rozrywki dostarcza World Entertainment News Network (www.wenn.com)

Producent QUINCY JONES i STEVEN SPIELBERG nazwali MICHAELA JACKSONA 'Cuchnący', ponieważ gwiazda popu użyła kiedyś tego słowa zamiast przekleństwa.

Jackson przyznaje, że obecnie częściej używa przekleństw, ale kiedy pracował z Quincy Jones'em nad "Thrillerem" i budował przyjaźń ze Spilbergiem, nigdy nie przeklinał.

W wywiadzie dla Ebony zwierza się: "Obecnie używam kilku przekleństw, ale i tak nie jesteście w stanie zmusić mnie do kolnięcia. Jeśli powiem, "Ta piosenka cuchnie", to będzie to znaczyło, że jest świetna."

Źródło: PR Inside / MJEurope
____________________________________________________________________________Michael Jackson twierdzi, że ignoruje plotkiNEW YORK (AP) Michael Jackson w wywiadzie dla Ebony mówi, że stara się ignorować wszystkie plotki na swój temat, ponieważ są one zazwyczaj tworzone na podstawie ludzkiej ignorancji i głupoty, a nie faktów.

Dwukrotny rozwodnik i ojciec trójki dzieci przyznaje, że niewiele zmieniły się jego poglądy na ten temat od momentu wypuszczenia na rynek "Thrillera", czyli od niemal 25 lat.

Twierdzi, że swój sukces okupił cierpieniem, ale teraz nadrabia stracone lata i cieszy się życiem jako ojciec.

Tymczasem zmaga się z zagrożeniem utraty rancza Neverland w Californi. z powodu długu wynoszącego 23 miliony dolarów. Zgodnie z notowaniem nieprawidłowości, napisanych na stronie internetowej telewizji KSBY-TV.

Rzecznik Jacksona nie odpowiadał na telefony.

Jackson nie mieszka już w popadającej w ruinę posiadłości w Los Olivos w Californii. Piosenkarz został w 2005 roku uniewinniony w sprawie molestowania nieletnich po czym mieszkał w Bahrainie, Francji i w zamku w Irlandii

Źródło: KXMC / MJEurope
____________________________________________________________________________Michael Jackson: Wiem, o tym, ze ludzie myslą, że jestem dziwakiem


Duncan Hooper i agencje

Michael Jackson powiedział, że negatywne pokrycie mediów i stałe plotki o jego prywatnym życiu, nie pomagają mu w lepszym życiu.

Podczas uznania jego reputacji za dziwaka, piosenkarz muzyki pop powiedział, magazynowi Ebony, że po prostu zamiata krytykę i przypomina sobie wdzięczność fanów, którzy przynieśli mu sławę.

"Nie przywiązuje do tego uwagi," 49 latek powiedział Ebony. "W mojej opinii, jest to ignorancja. To zwykle nie bazuje na fakcie. ... Każde sąsiedztwo ma faceta, którego nie widziałeś, więc o nim plotkujesz. Widzisz te wszystkie historie o nim, to jest mit, on zrobił to, on zrobił tamto. Ludzie są Szaleni!"

Pomimo czasu życia mega sławy, Jackson powiedział, że tylko troszkę się zmienił od czasu wydania swojego w 1980 szlagierowego Thriller'a.

"Ten Michael jest prawdopodobnie tym samym Michaelem tutaj," twierdził w magazynie, który będzie opublikowany w Poniedziałek.

Ojciec trojga dzieci dodał: jego długi termin ambicji był zawsze po to aby podnosić dzieci.

"Chciałem po prostu najpierw pewne rzeczy zakończyć. Ale zawsze miałem te pociąg z tyłu mojej głowy, rzecz, które chciałem robić, aby podnieść dzieci, mieć dzieci. Jest to wielka przyjemność."

"Wciąż czuję wdzięczność" za wszystkie te sukcesy, powiedział Michael, który sprzedał ponad 750 milionów albumów na całym świecie.

Ale skrytykował nowych artystów za próbowanie zamaskowania braku ich kreatywności po przez robienie pomyłek.

"Nie sądzę, aby ludzie byli jako eksperymentatorzy i innowatorzy wystarczalni," powiedział. "Wiem, że ludzie mogą spokojnie powiedzieć, 'Cóż, nie mamy budżetu Michaela Jacksona.' Źle, możesz być tak kreatywny z prawie niczym. I to jest zwykle najlepsza rzecz , kiedy obniżasz barierę niżej do minimum i wchodzisz do wnętrza siebie i wynajdujesz.

Źródło: Telegraph / MJEurope
____________________________________________________________________________

"Mity, Plotki & Insynuacje"."Ebony" magazyn.Data: 05.11.07r.


FAKTY Vs. FIKCJA z Michaelem Jacksonem:

Od kiedy Michael Jackson dotknął światowej sceny, był śledzony przez plotki i miejskie legendy, niektóre prawdziwe, większość fałszywa. Od starej historii spania w hibernetycznej tlenowej izbie (fałsz), Król Popu zajął się obalaniem mitów. Tutaj jest kilka z ostatnich historii opływających wkoło Internet:

PLOTKA: Michael Jackson potajemnie ożenił się ze swoją nianią. (National Enquirer)

FAKT: Nie Prawda, zgodnie z jego publicystą. Dokumenty posiadłości rzekomo wykazały jego jako "małżonka" zostały nazwane "żartem". On ożenił się i rozwiódł dwa razy, raz z Lisą Marie Presley i raz z Debbie Rowe, matką jego dwojga dzieci.


PLOTKA: Michael Jackson umknął na Środkowy Wschód i mieszka w Dubaiu.

FAKT: Fałsz. Gdy Jackson odwiedził Dubai i Bahrain kilka razy, w prawdzie, mieszkał na dużej posiadłości blisko Dublina, Irlandia przez półtora roku ( Irlandia powiedziała, że ma sprzyjający podatek prawny). Ostatnio, przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych i mieszka na Środkowym Wybrzeżu, zgodnie z rzecznikiem, i rozgląda się za wakacyjną posiadłością w Maryland. Także bierze pod uwagę domy w Las Vegas.


PLOTKA: Michael Jackson jest uzależniony od alkoholu i środków przeciw bólowych, i wymaga "interwencji" od swojej rodziny. (People magazine)

FAKT: Fałsz. W otwartym liście, Jacksona mama Katherine i bracia Tito, Jermaine, Marlon i Jackie. Wydali takie oświadczenie:" Kategorycznie zaprzeczamy - planowaniu, uczestniczeniu bądź wiedzy na temat jakiejkolwiek interwencji. Wierzymy że te 'źródła' - nie ważne skąd pochodzą, stawiają zniesławiające i nieprawdziwe oskarżenia dla własnego zysku."


PLOTKA: Że, ma nowy album wypuścić.

FAKT: Prawdopodobnie prawda. Podczas gdy jego obóz nie potwierdził daty realizacji, Jackson powiedział, że będzie dużo pisał i będzie intensywnie pracował w studio. Producent will.i.am nagrywał z nim w Irlndii, i Kanye West i Akon podobno pracują z nim tak samo.


PLOTKA: On i jego siostra Janet planują światową trasę.

FAKT: Niejasne, ale prawdopodobnie fałsz. Powiedział Ebony, że nie chce robić głównej trasy, i nie chce widzieć jak się starzeje na drodze przez następne 20 lat." Nie dbam o długie trasy... Życzyłbym sobie aby [James Brown] zwolnił i był bardziej zrelaksowany, i ciszył się swoją ciężką pracą." ."


Źródło: magazyn Ebony
____________________________________________________________________________

Magazyn "Ebony" powoli dostępny.Data: 03.11.07r.


Magazyn "Ebony" już jest dostępny w niektórych państwach jak Np. USA czy Finlandii.

A oto parę fotografii tego magazynu:
Źródło: MJNO
____________________________________________________________________________

Kolejna sesja Michaela.Dla Magazynu "Ebony Jet"Data: 01.11.07r.


Michael wziął udział w kolejnej sesji zdjęciowej z okazji 25 rocznicy "Thrillera".

Tym razem sesja odbyła się w Nowo Jorskim muzeum.

Rezultat pracy Michaela oraz "najbardziej osobisty wywiad" z Michaelm będzie można podziwiać już od 12 Listopada.


Źródło: Access Hollywood / New York Times
____________________________________________________________________________

30-ta rocznica wydania "The Wiz"Data: 31.10.07r.Universal Home Video zakomunikowało 30-tą rocznicę wydania "The Wiz", której gwiazdami są: Diana Ross, Michael Jackson, Lena Horne, i Richard Pryor.

Musical reżysera Sidney'a Lumet'a będzie dostępny w sprzedaży od 5-tego Lutego, i powinien kosztować $19.98(ok. 42 zł.).

Film będzie prezentowany w anamorficznym widescreen'ie 1.85:1, wraz z wersją audio English Dolby Digital 5.1 Surround track.

Jak dotąd wiemy, że jednym dodatkowym materiałem będzie "Wiz on Down the Road", i kinowy zwiastun. W zawartości 8 utworów Bonusowych na CD śpiewanych przez Michaela Jacksona & Diana'ę Ross.


Źródło: DVDactive / MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael Jackson musi zapłacić miliony albo zaryzykować utratę Neverland RanchMichael zaryzykuje utratę Neverland Ranch w Santa Ynez, Valley jeśli nie pokaże sie z $23 milionami.

Prawne dokumenty pokazały, że Jackson ma mniej niż trzy miesiące, aby zapłacić ciężkie pieniądze albo zaryzykować utratę swojej własności na zawsze.

Michael musi zapłacić ponad $23 miliony albo straci swoje Rancho Neverland.

"Nawet myśl, że jest on Michaelem Jacksonem,to jest on takim samym człowiekiem, i nie może zrobić czegoś w jakiś inny sposób niż my tego chcemy, z powodu tego, że jest tym, kim jest," powiedziała Wendy Baker, konsultant kredytowy z Santa Barbara.

Zgodnie z dokumentami "Action News" otrzymanych z biura Santa Barbara County Clerk-Recorder, Jackson został zawiadomiony wynikiem, zaniedbania 22 Października za nie dokonanie płatności za pożyczkę, jakiej dokonał. Jeśli Jackson nie zrobi wymaganej płatności w ciągu 90 dni, Baker powiedziała, że piosenkarz mógłby stanąć wobec głównych prawnych reperkusji w dodatku straciłby swój dom.

"On mógłby mieć jakieś inne poważne rozwiązania absolutnie inne niż pozbawienie go prawa do wykupu zastawu na swój kredyt i próbować pożyczyć pieniądze," powiedziała.

Baker powiedziała Zawiadomienie Zaniedbania jest drugim krokiem, który pożyczkodawca weźmie zanim hrabstwo może prawnie nie dopuścić go do domu.

"Jeśli kredytodawca nadal nie przyniesie tego aktualnie 5 dni przed powiernikiem sprzedaży to pójdzie to na aukcję przez sąd," Baker powiedziała.

Zgodnie z ostatnimi informacjami Michael opuszcza wynajmowany dom w Washington, D.C., Podczas gdy jego multi-milionowa posiadłość jest pusta.

Niektóre pytania: czy Jacksona finansowe problemy doprowadzą go do bankructwa. Baker powiedziała prawa bankructwa są bardziej ścisłe i nie wierzy, aby ten rodzaj prawnego ruchu byłby w najlepszych zainteresowaniach Jacksona.

W dodatku do $23 milionów, Jackson także posiada ponad $200,000 w interesach. Mamy kopie wszystkich dokumentów odłożonych dotychczas w zaniedbaniu Neverland.


Źródło: ksby / MJEurope
____________________________________________________________________________

Drobne ogłoszenieData: 19.10.07r.


Otóż w dniu dzisiejszym, po długich namysłach podjąłem decyzję ws. blogu, który zapoczątkował historię tej strony, oraz nakręcał mnie do stworzenia strony: "Genius Michael Jackson". Decyzję, nie było łatwo podjąć, blog z tytułem:"Michael Jackson bez brukowców domysłów i plotek" potem "Michael Jackson i cała o nim prawda" o adresie: http://marekformichaeljackson.blog.onet.pl jako ojciec narodzin tej strony, i istniejący od 25 Lipca 2004 roku został dziś oficjalnie zamknięty i skasowany.

Powodem zamknięcia, było, to, że blog przestał być oglądany, i nie było odwiedzających go i nikt też nie wchodził przez niego na tę stronę, z resztą już nie był on aktualizowany, więc i dla tego nikt nie wchodził. Jednym słowem strona została na tyle wypromowana, że nikt nie musiał wchodzić przez blog.

Jednocześnie, dziękuję wszystkim tym, co odwiedzają moją stronę, którą nadal tworzę z mniejszym lub większym zapałem. Oczywiście, nadal zapraszam na stronę, która w Styczniu, zmienia swoje mieszkania, na jedno duże, dużo większe, oraz od stycznia zapraszam, na stronę pod adresem: www.geniusmichaeljackson.com , wraz z tymi zmianami, jest oczywiste, że będzie strona nadal wzbogacana, nadal na tych samych zasadach jak: rzetelność i kompetencja, na jak najwyższym poziomie (stopniu), i tak jak do tej pory Aktualizowane, "Newsy" jak tylko ukaże się potwierdzona lub z kompetentnych źródeł wiadomość, oraz cała reszta. To dzięki wam odwiedzającym, ta strona ma swój sens i to dla was ją tworzę, abyście mogli dowiedzieć się jak najwięcej o osobie Michaela Jacksona.

Dziękuję za uwagę i za to, że jest was, co raz więcej i oczywiście Zapraszam.
____________________________________________________________________________

Los Andżeles: Sędzia nakazał Michaelowi zapłacić firmie prawniczej $175,000Data: 16.10.07r.


LOS ANDŻELES - Sędzia nakazał Michaelowi zapłacić $175,000 w zaległym wynagrodzeniu firmy, która pozwała piosenkarza.

Sędziego Jamesa Chalfanta nakaz znaczy, że Jacksona rachunek z firmy, Ayscough and Marar, teraz razem liczy ponad $430,000. Firma oskarżyła Jacksona w Lutym 2006, twierdząc, że nie zapłacił za usługę wydanego wyroku na jego korzyść.

Firma powiedziała, że otrzymała sądowy nakaz by odroczyć sprawę w sprawie cywilnej i zachować te informację z początku realizacji, podczas trwania procesu w 2005 o oskarżenia o molestowanie dziecka.

W Lipcu, Chalfant powiedział: Jackson będzie musiał zapłacić firmie prawniczej $256,000 za niezapłacone wynagrodzenie. Jacksona adwokat wniósł apelację do orzeczenia.

W Poniedziałek firma dostała rekompensatę za wynajęcie prawnika do oskarżenia Jacksona. Firma ubiega się o blisko $450,000.

Jackson w wzajemnym roszczeniu się z firmą ostatniego roku, twierdzi, że jeden z prawników z tej firmy zagroził, że da do publikacji poufne informacje o Michaelu do mediów.

Chalfant oddalił Jacksona oskarżenie, mówiąc, że odczuwa brak zasług.

Firma prawnicza, mieszcząca się w Torrance, także pomogła bronić się Jacksonowi przeciw pozwu wniesionym przez byłego biznesmana, który łączył się z Marc Schaffelem, twierdząc, że piosenkarz jest mu winny $1.4 milion za poprzednią pracę.

Ława przysięgłych zeszłego roku przyznała Schaffelowi $900,000, ale pouczyła go, aby zapłacił Jacksonowi $200,000 dla zaspokojenia wzajemnych roszczeń Schaffela w celu sprzeniewierzania funduszy.


Źródło: AP / MJEurope
____________________________________________________________________________

Wiadomość od Michaela Jacksona do jego fanówData: 10.10.07r.


"Do moich fanów na całym świecie
Chciałbym Wam podziękować za piękne kartki, fotografię, wiadomości, nagrania video i prezenty, które przysłaliście mi w dniu moich urodzin.

Zostałem zasypany Waszą życzliwością.

Wasza nieustająca miłość i poparcie znaczy dla mnie bardzo wiele.

Naprawdę kocham i doceniam Was wszystkich z głębi mojego serca.

Ostatnio byłem bardzo zajęty. Mam nadzieję, że wszyscy mogliście zobaczyć rezultat mojej sesji zdjęciowej dla L`Uomo Vogue`.

Niebawem podzielę się z Wami ekscytującymi i zaskakującymi nowościami z moich kolejnych poczynań.

Wiedzcie, że kocham i doceniam Was wszystkich bez wyjątku, ślę Wam najcieplejsze życzenia i Bóg zapłać.

Z poważaniem

Michael Jackson"


Źródło: Raymone K. Bain / MJNO.com / MJPolishTeam Forum / MJJPB /
____________________________________________________________________________

Magazyn "Vogue" wydany.Data: 03.10.07r.


Po, tym jak poinformowano, o sesji zdjęciowej Michaela do magazynu włoskiego "Vogue", firmy sprzedającej, prasę przeżywają oblężenie zamówieniami na ten konkretny numer magazynu. Europress, w odpowiedzi na maila: "Wie Pani co, ja już sobie nawet skan okładki ściągnęłam z netu, bo takiego zamówienia nie mieliśmy nigdy! Tyle osób już zamówiło, że nie wiem, czy zamówienia starczy i czy nie będą musieli niektórzy z Państwa poczekać na dosyłkę z Włoch, bo to niebywałe jest. "

Bruce Weber na temat Michaela i sesji zdjęciowej: "M.J. Pośród cieni miłości"
Po raz pierwszy spotkałem Michaela Jacksona pod koniec lat 70. Andy Warhol poprosił mnie o sfotografowanie grupy dzieciaków zwanej Jackson Five dla magazynu „Interview”. Podczas trasy przebywali ze swoją nauczycielką w hotelu w centrum Nowego Jorku. Nauczycielka była elegancką panią – jak postać Woman z filmu George’a Cukora. Gdy zacząłem robić zdjęcia, Michael z braćmi toczyli bitwę na poduszki, a ona próbowała ich nakłonić, aby zaczęli zachowywać się jak na gentlemanów przystało. Michael nie pozował: był zainteresowany tylko w przeglądaniu gazety w poszukiwaniu swoich recenzji.
To było niemal 30 lat temu; przez ten czas miałem okazję poznać jego czarującą siostrę Janet i jego dobrych przyjaciół, jak managera Muhammada Ali – Berniego Yumana, reżysera Bretta Ratnera i damę, której nie da się opisać – Elizabeth Taylor.
Przez całe lata Michael i ja rozmawialiśmy o wspólnych zdjęciach, ale nigdy dotąd do nich nie doszło, ponieważ rodzaj wykonywanej przez nas pracy sprawiał, że zwykle przebywaliśmy po przeciwnych stronach globu. Jednak niedawno szczęśliwie znaleźliśmy się w tym samym czasie w Nowym Jorku. Chciałem w końcu zrobić Michaelowi zdjęcia, zamiast wysyłania mu dziękczynnych listów z opisem radości, którą odczuwam, gdy patrzę jak śpiewa i tańczy. Tą radością były naznaczone najważniejsze wydarzenia w moim szalonym życiu: gdy się zakochiwałem, gdy prowadziłem moje wymarzone auto, gdy kupowałem nowego psa, gdy fotografowałem moja rodzinę i gdy przesiadywałem z przyjaciółmi w barach nad kilkoma piwami. Gdybym musiał policzyć ile razy muzyka Michaela dodawała życia moim zdjęciom liczba ta szła by w tysiące. Z powodu rytmu i duszy tej muzyki byłbym w stanie zrobić tyle zdjęć, że skończyłyby mi się filmy, a aparaty rozpadły by się z wysiłku.
Więc, Michael, przyjmij moją wdzięczność, bo w sercach wielu ludzi zajmujesz bardzo duże miejsce. Jak to mówią na ulicy: „Michael na pokładzie – dajmy czadu!” – „Po prostu spotkajmy się, zróbmy trochę zdjęć i sprawdźmy czy znowu wylądowaliśmy na księżycu.”

Bruce Weber, NY, 2007
Tłumaczenie: Cicha
Paru zdjęć, nie widać, ale wystarczy kliknąć, na okno zdjęcia i wyświetli sie w nowym oknie zdjęcie. (Uwaga! zdjęcia są na Imageshack, więc za jakiś czas wygasną!)


Źródło: Vogue Magazyn/ MJPolishTeam Forum
____________________________________________________________________________

Raymone Bain: Michael się nie ożeniłData: 28.09.07r.


Dziko rozchodzące się wiadomości, dotyczące Michaela ślubu nie są prawdą.

Dokumenty twierdzące, że jest inaczej są śmieszne.

Dziękuję.
Raymone K. Bain.


Źródło: Raymone K. Bain / MJForumEurope
____________________________________________________________________________

25 rocznica albumu "Thriller"Data: 27.09.07r.
1 grudnia 1982 roku Michael Jackson wydał album, który zmienił historię muzyki rozrywkowej i na trwałe wyrył w niej swoje znamię.

Dwadzieścia pięć lat po tym niezwykłym wydarzeniu te arcydzieło jest wciąż tak samo brzemienne i młode jak w tamtym czasie, i pozostaje klasyką Muzyki Pop.

Thriller najlepiej sprzedający się album wszech czasów powraca do sklepów... Wkrótce `Thriller: 25th Anniversary` CD+DVD Deluxe Edition zawierająca nigdy przedtem nie zrealizowane kawałki i wideo !!!Źródło: Sony BMG France / MJJForum / MJ data bank
____________________________________________________________________________

Michael w magazynie "Vogue"Data: 26.09.07r.


Oto, jak najprawdopodobniej będzie wyglądać okładka magazynu "Vogue" oraz kilka zdjęć:Magazyn najprawdopodobniej ukaże się 3 Października.


Źródło: Style.it / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Michael i jego dzieci na musicalu 'The Lion King'Data: 22.09.07r.


New York : kontrowersyjna super gwiazda popu Michael Jackson przybył z trójką swoich dzieci na Broadweyowski musical "The Lion King" w kostiumach, które były prawie tak dopracowane jak aktorów na scenie.

Projektant mody, który zauważył Jacksona z jego dziećmi powiedział, "To było nie spodziewane, Michael Jackson przyjechał z trójka swoich dzieci - które miały peruki i baseballowe czapki na głowie".

Jackson wyprowadził swoje dzieci za sceną przed zrobieniem zdjęć i odjechał, informuje pagesix.com.

Komentując Michaela przybycie, projektantka mody Sue Hostetler powiedziała: "Jego twarz była zupełnie biała, miał swoja perukę na głowie, okulary słoneczne i te absolutnie zwariowane spodnie. To było surrealistyczne. Było tam 4 ochroniarzy."

Michael aktualnie zamieszkał w Las Vegas i był w Nowym Jorku na sesji zdjęciowej włoskiego magazynu Vogue.Źródło: Sifyhome / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Więcej informacji na temat sesji do magazynu Vouge


To może być bardzo interesujące dla niektórych.. ALE: To wszyło od ROBERTO CAVALLI'SA projektanta, który robi ubrania dla L'UMO VOGUE. (Roberto Cavalli jest osobą, która projektowała MJa ubranie na WMA i powiedział, że będzie projektantem Jacksona w przyszłości..)

L'UOMO Vogue Magazine powiedział, że Michael zrobił zdjęcia zeszłego tygodnia, które ukażą się na okładce oraz wewnątrz magazynu. Jest także, stwierdzone, że magazyn będzie miał obszerny wywiad wewnątrz (Nie podano szczegółów).

Zdjęcie do magazynu, było zrobione ze względu na części umowy pomiędzy Michaelem Jacksonem a Roberto Cavalli; w, którym Michael zrobiłby zdjęcia dla Cavalli - i w drodze rewanżu Cavalli zrobiłby ubranie dla Michaela dla jego nowego wyglądu, aby promować nowy album.


Źródło: Michaeljackson tribute / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Sesja zdjęciowa Michaela potwierdzonaData: 20.09.07r.


Raymone Bain potwierdziła, że Michael wziął udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue.

Sesja odbyła się w Nowym Jorku gdzie Michael aktualnie przebywa.

Michael pojawi się w październikowym (włoskim!) wydaniu


Źródło: Raymone K. Bain / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Piosenka "You Are Not Alone" bardzo podobna do piosenki BelgijskiejData: 12.09.07r.


Brukselski sąd orzekł, że Michaela hit z 1995 roku "You are not alone" jest bardzo podobny do piosenki napisanej 2 lata wcześniej przez Belgijskie bliźniaki, mówiły o tym lokalne media we Wtorek.

Brukselski sąd orzekł, że Michaela hit z 1995 roku "You are not alone" jest bardzo podobny do piosenki napisanej 2 lata wcześniej przez Belgijskie bliźniaki, mówiły o tym lokalne media we Wtorek.

Wszystkie prawa autorskie z hitów Jacksona, napisane przez Roberta Kellya, (amerykański piosenkarz i tekściarz R. Kelly), zostały zgodnie z orzeczeniem sądowym podpisanym w zeszłym tygodniu przekształcone dla braci.

Piosenka, została najpierw skomponowana w 1993 roku przez Eddy'iego i Danny'ego van Passel, bracia bliźniaki, którzy bazują w Belgii, i zarejestrowały piosenkę pt. "If we can start all over".

Bliźniaki kompozytorzy walczyli przez 12 lat o wygranie nad uznaniem ich pracy, jednakże orzeczenie sądowe jest tylko przydatne w Belgii i ubieganie się o honorarium może być, nie łatwym zadaniem.

"You are not alone" została wydana w Sierpniu 1995roku, to drugi singiel multi-platynowego Jacksona albumu "HIStory: Past, Present and Future, Book I".

Singiel stał się 1-szym debiutem numerów 1 na liście "US Billboard Hot 100 chart".

Na stronie Belgijskich braci kompozytor powiedział, że Belgijskie stowarzyszenie praw SABAM potwierdziło, że "najważniejszą i największą częścią" Jacksona hitu jest "identyczna" praca the "Van Passels".

Adwokat braci Emmanuel Van Melkebelke powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni. Biorąc pod uwagę wiele podobieństw, You are not alone jest naprawdę czysto bazująca na pracy moich klientów.

"Kontynuując dalej, R Kelly zawiódł i nie przedstawił, żadnych dowodów, na to, że You are not alone była jego własną kreacją i nie była czystą adaptacją jego klientów pracy.

Publicysta i prawny reprezentant R. Kellya, którego prawdziwe imię jest Robert Kelly, nie komentuje sprawy.


Źródło: AFP / retuers / MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael Jackson: Chris Brown jest "Wspaniałą i błyszczącą gwiazdą"Data: 11.09.07r.Ostatnia noc MTV Video Music Awards należała do 18 letniego Chrisa Browna, który, elektryzował swoim wykonaniem i składaniem chołdu Michaelowi Jacksonowi, występ zaczął kopnięciem do włączenia biegu na wysokim poziomie. Wykonał "Billie Jean".

Jedna osoba zauważyła olśniewający wystep Browna, który wykonywał nikogo innego jak "Króla Popu", który wydał ekskluzywne oświadczenie dla Access Hollywood:

“Chris jest wspaniałą i błyszczącą gwiazdą, którą miałem przyjemność obejrzeć jak występował. Jestem szczęśliwy mając pozytywny na niego wpływ.”

Justin Timberlake, wielki zwycięzca ostatniej nocy nagród, był także pod wrażeniem dynamicznej energii Browna:

“Nikt nie lubi, jak przypomina im się jak sie starzeją. I cokolwiek Chris Brown zrobił przypomniał mi to, jak "się starzeję,” powiedział 28 letni Timberlake w telewizji. “Bo cholera. To jest po prostu ekscytujące oglądając to”.Źródło: Access Hollywood / MJEurope
____________________________________________________________________________

Wiadomość od rodziny państwa JacksonówData: 08.09.07r.


Rodzina Jacksonów w końcu zaczeła działać. Pani Jackson razem z synami - Tito, Marlonem, Jackiem i Jermainem wydali oświadczenie.
Zaprzeczyli w nim kategorycznie by Michael był uzależniony od leków przeciwbólowych i alkoholu. Zaprzeczyli również temu by interweniowali w sprawie rzekomego nadużywania leków bądź starali się przejąć kontrolę nad jego interesami, mówiąc że magazyn People i inne powoływały się tylko i wyłącznie na swoje 'źródła'

"Kategorycznie zaprzeczamy - planowaniu, uczestniczeniu bądź wiedzy
na temat jakiejkolwiek interwencji. Wierzymy że te 'źródła' - nie ważne skąd pochodzą, stawiają zniesławiające i nieprawdziwe oskarżenia dla własnego zysku.

Michael Jackson i jego rodzina doświadczyli przez lata wielu fałszywych oskarżeń, czas żeby te niesprawiedliwe i bolesne plotki drukowane wyłącznie dla korzyści materialnej, skończyły się.

Dziękujemy

Tito Jackson, Marlon Jackson, Jackie Jackson, Jermaine Jackson and Katherine Jackson"Źródło: Raymone K. Bain / Vabritar Entertainment / MJPolishTeam
____________________________________________________________________________

Odpowiedź Raymone na maila od Justice SystemData: 05.09.07r.


"Posortowaliśmy wszystkie paczki. Wszystkie paczki i kartki pocztowe zostały wysłane do Pana Jacksona.
Osobiście przekazałam do niego wszystkie, maile, które odebrałam od fanów z życzeniami "Happy Birthday", oraz poinformowałam, każdego z nich, że przekazałam maile do niego. Było ich setki.

Poprzez poradę naszych adwokatów, nie wydawaliśmy potwierdzeń dla, mailów, które były dla Pana Jacksona, chyba, że, byliśmy my albo adwokaci o to poproszeni wcześniej.
Dlatego, żadne rzeczy, które nie wymagają podpisania nie zostaną podpisane.
Poradziłam fanom, z którymi miałam kontakt o tym, aby nie wysyłać maili z potwierdzeniem odbioru, ponieważ nie ma potrzeby wysyłać ich za potwierdzeniem.

Planujemy wysłać coś naprawdę miłego do fanów w tym tygodniu, z uwagi na kartki pocztowe, prezenty, itd."

Pozdrawiam
Raymone


Źródło: Raymone K. Bain, MJPolishTeam
____________________________________________________________________________

Raymone odnośnie Michaela urodzinData: 31.08.07r.


"Dziękuje wszystkim fanom za waszą miłość i wsparcie dla Pana Jacksona. To bardzo słodkie z waszej strony że pamiętaliście o jego urodzinach. On naprawdę kocha i docenia was wszystkich."

Najlepszego.
Raymone K. BainŹródło:Raymone K. Bain / MJPTForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson obchodzi dziś 49 urodzinyData: 29.08.07r.


Michael Joseph Jackson kończy dziś 49 lat.

Wszystkiego najlepszego!Źródło:
____________________________________________________________________________

Michael Jackson poszedł na ugodę z firmą Lavely and SingerData: 21.08.07r.


Wiele mediów doniosło, że Michael Jackson został oskarżony przez swojego byłego adwokata ostatniej Środy.

Firma adwokacka chciała pójść na ugodę z Jacksonem zeszłego lata, z propozycją zapłaty firmie $180,000 w trzech ratach, ale do takiej ugody nie doszło.

Teraz można jedynie donieść, że Pan Jackson już poszedł na ugodę z byłym adwokatem (firmy Lavley and Singer), i sprawa została zamknięta.

Szczegóły są nieznane.Źródło: michaeljackson.hu, MJJForum
____________________________________________________________________________

Sędzia nie rozwarza sprawy dot. opieki nad dziećmi JacksonaData: 16.08.07r.


Londyńska kobieta uważająca się za matkę trójki dzieci Michaela Jacksona złożyła w sądzie w Los Angeles pozew, w którym domaga się prawa do opieki nad potomstwem. Twierdzi, że była żona Michaela, Debbie Rowe nie jest ich matką.

Mieszkająca w Londynie Nona Paris Lola Jackson twierdzi, że jest biologiczną matką dzieci piosenkarza: 10-letniego Prince'a Michaela I, 9-letniej Paris Michael i 5-letniego Prince'a Michaela II.

Sędzia Robert A. Schnider II instancji powiedział: "Czuję, że jej dowody zawiodły w nawiązaniu do jakich kolwiek relacji pomiędzy nią i dziećmi Jacksona i Rowe,".

Schnider także, zaprzeczył prośbie kobiety aby anulować Jacksona małżeństwo z Rowe i z Lisa Marie Presley, ponieważ oba zakończyły się rozwodem.

Jackson walczył o opiekę nad dziećmi z Debbie Rowe o jego najmłodszego syna we Wrześniu. Szczegóły tego porozumienia nie były ujawnione. Jackson nie zidentyfikował matki Princea Michaela II.

Nona Jackson poza sprawą dzieci "przy okazji" zażądała prawa do posiadłości Neverland i innego domu Jacksona w San Fernando Valley.

"Badania DNA udowodnią, że Debbie Rowe nie jest matką moich dzieci," zeznała.

W papierach sądowych, Nona Jackson utrzymuje, że "Michael i ona są aktywną sexulanie parą i tak to się działo od początku." Także twierdzi, że napisała ponad 3,000 piosenek dla niego.

Nona złożyła już pozew o przyznanie prawa do opieki nad trójką dzieci jeszcze w październiku 2006 roku, w Lutym i w Maju 2007, jednak pozew został odrzucony ze względu na "brak wiarygodności".

Z Środowym orzeczeniu sądowym, jest mowa o tym, że jest to niejasne, aby nie miała ona już żadnych innych prawnych opcji.

"Sądzę, że możliwe jest to, że ona może zawsze robić coś innego," powiedziała Marta B. Almli, adwokat Debbie Rowe.


Źródło: AP, MJEurope
____________________________________________________________________________

Firma Lavely and Singer domaga się spłaty długuData: 15.08.07r.


Byli adwokaci Michaela Jacksona z firmy Lavely and Singer domagają się sie uregulowania zaległego rachunku za usługi. Według dokumentów złożonych w sadzie, Michael jest im winny 113 tysięcy dolarów.

Lavely and Singer specjalizują sie w sprawach związanych z przemysłem rozrywkowym. Marty Singer reprezentował interesy Michaela miedzy innymi w 2002 roku, kiedy doszło do konfliktów z wytwórnia Sony.

Jackson zamierzał wówczas wytoczyć Sony proces za niedotrzymanie warunków określonych w kontrakcie, skarżąc, sie, że wytwórnią ponosi winę za porażkę przy promocji płyty "Invincible".

Rachunek od Lavely and Singer opiewal w sumie na 180 tysięcy dolarów. Michael Jackson zobowiązał się uregulować rachunek w trzech ratach, nie dotrzymał jednak terminu spłaty ostatniej części długu.


Źródło: AP, Retuers, MJJForum, MJEurope, MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Raymone odpowiada Rogerowi


15 sierpień 2007r.
Raymone odpowiada Rogerowi: W liście do Friedmana Raymone pisze, iż kłamie on na temat Michaela Jacksona I Mariona Berry`ego; domaga się też sprostowania.

`Roger:
14 sierpnia 2007r. zasygnalizowałeś w swojej rubryce, że Michael Jackson jest `bezdomnym, włóczącym się wraz z trójką dzieciaków w wieku szkolnym … lecz, Michael Jackson ma nowego przyjaciela: byłego skazańca, pierwszorzędnego nałogowca ( skazany na 6 miesięcy w więzieniu federalnym za posiadanie kokainy) i byłego burmistrza Waszyngtonu Mariona Barry`ego” następnie oświadczyłeś, że to ja zapoznałam ich ze sobą.

Wszystko to Roger jest totalnym kłamstwem. Nie wiem z jakich źródeł czerpiesz swoje informacje oraz dlaczego wciąż wierzysz tym źródłom. Nie wiem też dlaczego wciąż piszesz nieprawdę, która może być
zweryfikowana jako nieprawda. Nie mam też pojęcia dlaczego nie sprawdzasz trafności Twoich źródeł. I nie wiem, też skąd w Tobie tyle jadowitości w stosunku do Michaela Jacksona.
Pozwól mi przedstawić swoje stanowisko:
1. FAKT: Michael Jackson ani nie spotkał ani też nie zna osobiście Mariona S. Barry`ego, a podczas wyprawy Michaela na Wschodnie Wybrzeże nie towarzyszył mu Marion S. Barry.
2. FAKT: kiedy ja i Barry byliśmy przyjaciółmi często jadaliśmy razem lunch ale ostatnio nie widzieliśmy się od około dwóch lat.
3. FAKT: „Michael Jackson nie jest bezdomnym, włóczącym się z trójką dzieciaków w wieku szkolnym...” Tam gdzie Michael Jackson jest obecnie zakwaterowany to jego prywatna sprawa, Michael Jackson nigdy nie będzie „bezdomnym” tak długo jak długo będzie posiadał swoją licząca 3.000 akrów posiadłość zwaną `Neverland Valley Ranch`, której jak mi wiadomo na dzień dzisiejszy nie zamierza sprzedać. Michael Jackson ma guwernera dla swoich dzieci, który jest certyfikowany i wykwalifikowany. Jako ze obecnie mamy wakacje i większość dzieci w Stanach Zjednoczonych jest na wakacjach do rozpoczęcia roku szkolnego to to samo tyczy się dzieci Michaela.
Pozostawiam adwokatom Michaela rozprawienie się z innymi kwestiami, które poruszyłeś, powinni zrobić to co uważają za stosowne, oraz pozostawiam Barry`emu rozprawienie się z Twoją interpretacją jego osoby, powinien zrobić to co uważa za stosowne. Ale za niewiarygodne uważam, że zdecydowałeś się prawie całą kolumnę poświęcić znajomości Majora Barry’go z Michaelem Jacksonem skoro nawet nigdy nie doszło do ich spotkania.
Z pełnym szacunkiem wzywam do natychmiastowego sprostowania tych kwestii, które nadmieniłam.
Bardzo dziękuję za uwagę i za współpracę.

Raymone K. Bain`
Tłumaczenie: Nancy


Źródło: Eurweb, MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Ponad 160 tancerzy wzięło udział w biciu tanecznego rekorduData: 06.08.07r.


4 Sierpnia 2007 ponad 160 tancerzy wzięło udział w biciu rekordu, który odbył się przed 1.500 widownią! To była największa grupa ludzi, którzy aktywnie tańczyli do "Thriller"a Michaela Jacksona z 1983, jest to video hit! Impreza odbyła się w Kecskemet (Węgry).

Rekord był poprzednio bity przez Kanadyjskich fanów z 86 osobami, które brały udział w imprezie.

Nowy rekord będzie oficjalnie odnotowany przez kierownictwo "Księgi światowych rekordów Guinessa".

Impreza została nagrana przez lokalną stację telewizyjną.


Źródło: MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael Jackson pojawił się we Środę w Waszyngtońskich burach prawniczych Venable LLPData: 28.07.07r.


Michael Jackson był w środę wieczór w centrum odzieży prawniczych Venable LLP w Waszyngtonie. Jedna osoba zauważyła, jak Michael dokłdanie wyglądał, no więc: czarne okulary, czarny garnitur, biała bluzka, czarne spodnie, białe skarpetki, czarne pantofle, i para ochroniarzy.

Szczęśliwców, którym Jackson mignął przed oczami uprzedzono o jego pojawieniu się poprzez notatkę, jaką wydała firma, ostrzegając równocześnie przed gapieniem się na klientów

Co on tam robił? Wszystko co wiemy, to, to co powiedział Jacksona rzecznik, Raymone Bain, Washington Post ostatniego miesiąca kiedy pokazał się na brzegu Maryland Eastern, wtedy szukał posiadłości (nic jeszcze Raymone nie powiedziała na ten temat) i dla tego musiał się zobaczyć z doradcą z East Coast. Przedstawiciele biur prawniczych Venable powiedzieli, że nie mogą rozmawiać o żadnej wizycie kogokolwiek w ich biurach "by uszanować prywatność swoich klientów."


Źródło: Washington Post / MJJForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson śpiewa jak ptakData: 26.07.07r.


LIFE STYLE EXTRA (UK) - Michael Jackson śpiewa jak ptak, zgodnie ze słowami rappera i producenta Will.I.Am.

Gwiazda The Black Eyed Peas pracuje z Jacksonemn, który śpiewa "Thrillera" nad jego nowym albumem i powiedział, że jest zdumiewający ze swoim unikalnym głosem.

Will.I.Am powiedział: "Człowieku, on nadal śpiewa jak ptak. Może pójść wszędzie. Mamy prawdziwą osobowość, aby zrobić coś tutaj. Albo zamierza być kimś wielkim albo nikt na to nie spojrzy. W tym nie ma, żadnego zarodka ziemi."

Gwiazda muzyki, która produkuje pierwszy studyjny album Michela od sześciu lat, ostatnio ujawnił, że był kompletnie zaszokowany, gdy zaproszono go do współpracy z wykonawcą "Króla Popu".

Powiedział: "Michael zadzwonił do mnie i myślałem, że ktoś robił sobie żarty. Słyszałem, 'Halo, Michael przy telefonie,' i zareagowałem tak, 'Taa akurat, przestań stroić sobie żarty!'

"Wtedy powiedział, 'Chce ci pogratulować wszystkich sukcesów. Miałbyś coś przeciwko jeśli zadzwonię do ciebie za kilka dni o 16:00?' Wtedy zaczął dzwonić do mnie każdego dnia o 16:00. Więc, zacząłem pracować nad muzyką dla niego na trasie gdy jechałem autobusem."

© BANG Media International.


Źródło: UK Lifestyle / MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael Jackson widziany w WaszyngtonieData: 20.07.07r.


Kilka dni temu Michael Jackson pojawił sie w Waszyngtonie, D.C. W towarzystwie swych dzieci oraz kilku ochroniarzy zwiedził dwa muzea, w których pojawił sie przed oficjalnymi godzinami otwarcia.

Michael ubrany był w spodnie w paski, nie zabrakło oczywiście tradycyjnego kapelusza i okularów przeciwsłonecznych. Po Smithsonian's National Air and Space museum zostal oprowadzony przez emerytowanego dyrektora, Dona Lopeza, który miał już zaszczyt być przewodnikiem MJa 25 lat temu. Michael zainteresował sie szczególnie samolotem wybudowanym w 1903 roku przez braci Wright, podczas gdy dzieciaki zafascynowane byly robotami z "Gwiezdnych Wojen"...

"Gdy poznałem go po raz pierwszy, był nieśmiały i chował sie po katach - tym razem tryskał energia, był bardzo towarzyski i rozmawiał ze wszystkimi" - mówi Don Lopez.

Kolejnym etapem wycieczki było American Indian Museum, w którym oprowadzająca rodzinę Jacksonow Sharyl Pahee miała zaszczyt zatańczyć z królem Popu. Pahee próbowała zademonstrować sposób opowiadania baśni za pomocą tańca, dzieci Michaela natychmiast dołączyły do zabawy, a Michael tez długo nie zwlekał...

Zarowno Lopez, jak i Pahee maja jak najlepsza opinie o swych gościach - mówią, że byli niezwykle uprzejmi i mili.
Źródło: Washington Post / Eurweb / MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Sędzia decyduje w sprawie kasety z procesu Michaela JacksonaData: 19.07.07r.


Właściciel firmy "Jet" powiedział, że chciałby aby sędzia zdecydował ile powinien zapłacić Michaelowi Jacksonowi w związku z incydentem podczas aresztowania "Króla popu" w sprawie o molestowanie dziecka.

Właściciel firmy "Jet" ustawiał nagrywanie rozmowy Michaela z jego prawnikiem podczas podróży z Las Vegas do Los Angeles gdzie oddał się samowolnie w ręce policji w Santa Barbara, Kalifornii.

Sprawa zakończyła się w sądzie, właściciel firmy "Jet" obecnie jest w sądzie gdzie toczy sie proces cywilny. Firma "Jet" chce aby sędzia nałożył na nią karę w postaci odszkodowania bez przesłuchań świadków, którzy mogliby zeznawać o ich wartościach finansowych.

Sędzia słyszał zeznania w procesie o dwa miliony dolarów za wtargnięcie w prywatność, ale jeszcze nic nie orzekł.


Źródło: AP / MJJForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson może odzyskać swoje mienieData: 17.07.07r.


Michael Jackson może odzyskać swoje mienie zgodnie z decyzją sądu z poniedziałkowej rozprawy. Sędzia orzekł, iż Universal Express dokonali obrazy sądu i muszą zwrócić rzeczy należące do Jacksona.

Universal Express zorganizowali w Maju aukcję rzeczy rodziny Jacksonów, które zostały kupione ale firma musi zwrócić niektóre rzeczy Jacksonowi.

Mienie zostanie zwrócone Jacksonowi w następnym tygodniu.


Źródło: klas-tv / MJJForum
____________________________________________________________________________

Pożar lasu przy "Neverlnad"Data: 10.07.07r.


Zostaliśmy zawiadomieni przez zarządcę Neverland, Josepha Marcus'a, że posiadłość Michaela Jacksona jest bezpieczna. Pożar oddalił sie na odległość około 10-12 mil(19 km.). Modlimy się, sie, aby udało sie ugasić ogień oraz w intencji sąsiadów pana Jacksona i okolicznej ludności, aby nie doświadczyli żadnych strat i tragedii.


Źródło: Raymone K. Bain / MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Michael szuka wakacyjnego domu w MarylandData: 4.07.07r.


Raymone Bain potwierdziła telefonicznie iż Michael odwiedził wschodnie wybrzeże w zeszłym tygodniu "na ok 24 godziny". Robił rozeznanie w letniskowych posiadłościach. Nie zdecydował się na razie na nic konkretnego i nie ogranicza swoich poszukiwań do obszarów zatoki Chesapeake. Michael wyjechał na wschód razem z dziećmi ok 10 dni temu, ponieważ większość jego doradców i prawników właśnie tam się znajduje. Raymone powiedziała że "Michael zawsze podziwiał posiadłości na wschodnim wybrzeżu, ponieważ mają rozległą przestrzeń.

Neverland ma 3,000 akrów - on ceni sobie prywatność. Nie znajdzie się wielu takich posiadłości na zachodnim wybrzeżu"

Odnośnie plotek na temat tego że Michael jest w stanie krytycznym, przykuty do łóżka w szpitalu i tego że został usunięty z wynajmowanego domu (którego w rzeczywistości po prostu nie zamierzał kupić) Raymone powiedziała:
"Zapanował chaos"
"Michael nie zamierza przeprowadzić się na stałe na wschodnie wybrzeże, szuka domku wakacyjnego i nie przyjechał na wschód na przeszczep nerki"
Jaki był cel tych spotkań?
"Wiele rzeczy. Michael stoi na czele olbrzymiej spółki"


Źródło: Washington Post / MJJForum / MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Raymone Bain odpowiada na mailaData: 1.07.07r.


Trwająca batalia między reporterem Fox News a menadżerem Michaela Jacksona odkryła dla MJStar przyszłe plany artysty.
Menadżer Jacksona Raymone Bain przez ostatnie kilka dni użerała się z reporterem Fox News - Rogerem Friedmanem.

Friedman podał w środę, iż Jackson kłamie utrzymując, że pracuje nad swoim nowym albumem, twierdząc przy tym, iż Michael jest aktualnie chory i uzależniony od leków przeciwbólowych.
Ten nikczemny dziennikarz wzgardzony przez fanów Michaela dodał ponadto, iż Michael jest zmuszony do sprzedaży swoich udziałów w katalogu The Beatles.
Bain szybko wypuściła sprostowanie, w którym twierdzi, iż Jackson nie ma zamiaru sprzedawać Katalogu. Dodała też, iż Michael nie jest obłożnie chory a faktem jest to, iż właśnie kończy swoją nową płytę.
Bain zakończyła swoje oświadczenie groźbą podjęcia ze strony adwokatów MJ czynności prawnych za oszczerstwa ze strony mediów.
Dzisiaj (29.06.2007r.) Friedman zaatakował Bain po raz kolejny zarzucając jej kłamstwo i utrzymując, że jego zarzuty były poparte przez wierzytelne dokumenty, które zdobył.
Bain postanowiła udzielić wywiadu dla MJStar w odpowiedzi na atak Friedmana. Powiedziała:

„To nic innego jak podstęp ze strony Friedmana. Ja pozostaje przy swoim oświadczeniu. Jeśli cofniecie się i przeanalizujecie wcześniejsze reportaże Rogera zauważycie, że stał w mojej obronie teraz natomiast mnie atakuje… spodziewałam się tego”
Kiedy spytano Raymone o nowy album Michaela, odpowiedziała:

„[MJ]Zamierza wydać kilka singli przed premierą płyty. Obecnie kończy pierwsze 3- 4 single” Bain dodała, iż single zostaną wydane pod końcem 2007 r.
Na pytanie czy Jackson w ramach promocji tych singli wypuści teledyski czy może wystąpi na żywo odmówiła odpowiedzi…


Źródło: Raymone K. Bain / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Rzecznik Michaela, Raymone Bain oświadczaData: 28.06.07r.


W ostatnim czasie ukazały się zniesławiające artykuły na temat osoby Michaela Jacksona, których zawartość jest pełna oszczerstw i niezgodnych z prawda informacji.
Pan Jackson nie jest ani obłożnie chory, ani nie pobiera żadnych leków… szczególnie środków przeciwbólowych. Faktem jest, ze pan Jackson czuje się bardzo dobrze - wczoraj prowadził spotkanie ze swymi doradcami, do których grona należeli miedzy innymi były prokurator generalny Benjamin R. Civiletti oraz Reverend Jesse Jackson.
Rzecznicy Michaela Jacksona nie wydawali żadnych komunikatów informujących o planach odnośnie tournee po Europie. W przeciwieństwie do ostatnich doniesień, Michael Jackson znajduje się obecnie w studiu nagrań w trakcie końcowych prac nad swym albumem.

Pan Jackson nie opuścił Las Vegas ani nie został wyeksmitowany ze swej rezydencji. Po prostu zadecydował nie skorzystać u opcji kupna posiadłości.

Michael Jackson wcale nie jest przekonany, ze jego brat Randy dopuścił się kradzieży jego pieniędzy. Wręcz przeciwnie - nie wierzy on, że Randy albo ktokolwiek inny z jego rodziny byłby do tego zdolny! Wszelkie doniesienia o tego typu zajściach są niezgodne z prawdą i zniesławiające.

W przeciwieństwie do niedawno opublikowanych doniesień, panu Jacksonowi nie grozi utrata katalogu ATV, ani tez nie zamierza on go sprzedać. Spekulacje na ten temat są groteskowe, a autorem ich są osoby nie posiadające fachowej wiedzy pozwalającej im na właściwą ocenę sytuacji.

2:

Michael Jackson jest zaniepokojony faktem, ze jego asystentka, Grace Rwaramba, wciąż jest ofiara ataków ze strony Rogera Friedmana z Fox News. Niedawno pojawiły się kłamliwe i nienawistne sprawozdania na temat pani Rwaramba, która prowadzi normalne życie prywatne, a jedynym powodem ataków na jej osobę są jej stosunki zawodowe z Michaelem Jacksonem i fakt, że wciąż znajduje się w jego pobliżu.

W ciągu całej swej kariery, Michael Jackson nigdy nie wyraził się obraźliwie o żadnym z reporterów, ani nie kazał swym ochroniarzom używać wobec nim przemocy. Tymczasem ich nienawiść do Michaela Jacksona osiągnęła poziom, w którym kompletnie brak im wszelkiej integralności - rozpowszechniają materiały, które zawierają kłamstwa i maja na celu zniszczyć wizerunek Michaela Jacksona. Osoby te wiedza dokładnie, o kim mowie - jest to przykrą sprawą. Sprawa, którą wkrótce zajmą się adwokaci Michaela Jacksona.


Źródło: Raymone K. Bain / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Michael & Co. Vs. Jay-Z


Michael Jackson, R. Kelly oraz kilku przedstawicieli wytworni płytowych zamierza zaskarżyć należący do Jay-Z klub 40/40 o łamanie praw licencyjnych i nie wypłacanie należnych tantiem autorskich. Sprawa złożona została w sadzie w Nowym Yorku dnia 25 czerwca bieżącego roku. Główną oskarżoną jest Desiree Gonzales, współwłaścicielka klubu odpowiedzialna za zarządzanie i organizacje. Jay-Z nie został wymieniony w dokumentach sądowych jako współ oskarżony.

Piosenki publicznie wykonane w klubie względnie użyte do innych celów bez zezwolenia to m. in. "Billie Jean" i "Don't Stop Till You Get Enough" Jacksona oraz "Thoia Thoing" R. Kelly.


Źródło: NYPost / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Michael Vs. firma adwokacka Ayscough&Marar (ugoda)Data: 27.06.07r.


Wygląda na to, ze Michael Jackson będzie musiał zapłacić firmie Ayscough & Marar żądaną sume pieniędzy w wysokości 216 tysięcy dolarów plus odsetki. Ayscough & Marar zaangażowana została przez obóz Jacksona w 2005 roku - ich zadaniem było zajęcie sie sprawami cywilnymi Michaela, podczas gdy toczył sie przeciw niemu proces o molestowanie nieletnich. Firma zaskarżyła Michaela o rzekomo niewypłacone honorarium.

Decyzja sądu o przyznaniu racji Ayscough&Marar umotywowana była głównie faktem, że obronie Jacksona nie udało, sie przedstawić wszystkich faktów i dowodów, które planowali użyć w procesie. Innym powodem było, że Michael nie zjawił się sie w ustalony przez sad termin w celu złożenia zeznań w tej sprawie. Adwokat Michaela, Marshall L. Brubacher, nie potrafił wyjaśnić, co było powodem zignorowania tego posiedzenia przez Michaela, dodał jednak, ze jego klient i tak nie byłby w stanie udzielić zadowalających odpowiedzi na pytania, które zamierzał mu zadać adwokat oskarżyciela. Decyzja sadu została przyjęta przez stronę Michaela bez sprzeciwu, Brubacher uważa, ze oszczędzi ona jego klientowi dalszych wydatków na proces. Kwota 280 tysięcy dolarów, która zawiera poza rzekomym długiem Michaela również odsetki i koszty adwokata strony przeciwnej, wydaje mu sie jednak zbyt wygórowaną. "Ta sprawa nie należała do skomplikowanych. Próbowaliśmy wielokrotnie zakończyć ja ugoda" - mówi Brubacher


Źródło: KNBC / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson wyprowadza się z Las VegasData: 26.06.07r.


Zostało już oficjalnie potwierdzone przez Raymone Bain, że Michael postanowił wyprowadzić się ze swojego domu na przedmieściach Las Vegas w którym zamieszkał w grudniu ubiegłego roku. Jednym z powodów jest prawdopodobnie niewystarczająco dobra ochrona. Michael zostanie tam do wyczerpania umówy - czyli 30 czerwca. Obecnie jego dalsze plany nie są znane, Raymone nie potwierdziła plotek o tym że opuszcza Las Vegas.


Źródło: normclarke.com / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson Vs. firma adwokacka Ayscough&Marar


We wtorek 26-tego czerwca rozpoczyna sie sprawa sądowa między Michaelem Jacksonem a firma adwokacka Ayscough&Marar. Pierwsze oskarżenie złożone zostało w lutym 2006, kiedy Ayscough & Marar rzekomo nie otrzymali honorarium za zlecenia wykonane dla Michaela.. Strona Jacksona odmówiła wówczas złożenia zeznań. Sędzia James C. Chalfant z sadu w Los Angeles uznał ich decyzje za bezpodstawna i zarządził wznowienie dochodzenia w tej sprawie w ciągu najbliższych 10 dni licząc od 12 czerwca.. Jackson złoży zeznanie w kancelarii swego adwokata, Thomasa C. Mundell'a.

Michael również zamierzał zaskarżyć Ayscough & Marar: w sierpniu zeszłego roku do sadu wpłynął akt oskarżenia, w którym Michael zarzuca swym byłym adwokatom próbę wpędzenia go naumyślnie w bankructwo. Dodatkowym zarzutem był szantaż - podobno jeden z pracowników tej firmy groził mu wydaniem poufnych informacji mediom. Spawa ta jednak została oddalona przez sąd.


Źródło: City News Service / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Sprawa Prescient-MJ Publishing Trust zakończona ugodą (uzupełnienie z 20.06.07)


Data: 19.06.07r.


Proces cywilny miedzy Michaelem Jacksonem a korporacja finansowa z New Jersey zakończyła sie w poniedziałek, 18 Czerwca, poprzez porozumienie obu stron. Firma Prescient zaskarżyła MJ oraz MJ Publishing Trust w lipcu 2005 roku, domagając się sie odszkodowania o wysokości 48 milionów dolarów. Powodem były rzekome długi Michaela, czyli niewypłacone honorarium za pomoc w umorzeniu długów w Bank Of America oraz umożliwienie dokupienia dalszych udziałów w katalogu ATV .

Michael Jackson do tej pory twierdził, ze nie podpisywał żadnych układów z Prescient, ani z jej właścicielem, Darien'em Dash'em. Dokumenty sadowe dowodzą, ze sprawa zakończyła sie ugoda podpisana dobrowolnie przez obie strony. Informacji na temat szczegółów brak.


Uzupełnienie (20.06.07.):

Do ugody w procesie MJ- Prescient doszło w ostatnim momencie, tuz przed rozpoczęciem wybierania przysięgłych. Londell McMillan, adwokat Michaela, uważa, ze ugoda jest rozwiązaniem wygrana-wygrana. Najważniejsze jest, ze katalog praw autorskich pozostanie nienaruszony w posiadaniu Jacksona.

Steven Altman, adwokat Prescient, również jest zadowolony z tego obrotu sprawy, jednak nie chciał wypowiadać sie na temat szczegółów, ponieważ obowiązuje go dyskrecja.

Strona Michaela twierdzi, ze cale zamieszanie powstało przez byłego doradcę finansowego, Dona Stablera, ktory w imieniu Michaela Jacksona złożył podpis na kontrakcie z Prescient nie posiadając żadnego pełnomocnictwa. Michael twierdzi, ze nie słyszał wówczas o nikim o nazwisku Stabler. Na temat ugody MJ powiedział, ze jest "zadowolony, ze ma to za sobą" . Mc Millan dodał, ze ugoda została zawarta tylko i wyłącznie w celu uniknięcia kosztów procesu. "Uważamy, ze zarzuty były bezpodstawne"


Źródło: AP / Reuters / MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Michael dziekuje R. Burkle i Jesse Jacksonowi za pomoc


Data: 18.06.07r.


Pastor Jesse Jackson oraz amerykański miliarder Ron Burkle uratowali Michaela Jacksona przed finansowa katastrofa, która groziła mu dwa lata temu. Prasa podająca ta wiadomość powołuje sie na pisemne zeznanie Michaela złożone w Paryżu zeszłego lata, które powstało w ramach przygotowań do procesu cywilnego przeciw firmie Hackensack. W dokumencie tym Michael wspomina o telefonie od Rona Burkle’a , który otrzymał w czasie jednej z przerw posiedzeniach sadu w Santa Maria : Burkle (który jest bliskim przyjacielem Billa Clintona) ostrzegł go przed podpisaniem podejrzanych kontraktów przygotowanych przez nieuczciwe osoby z kręgu ówczesnych współpracowników oraz polecił mu pastora Jesse’ego Jacksona jako godnego zaufania doradcę.

„Świat jest pełen naciągaczy, szarlatanowi i oszustów“, wspomina rozgoryczony Jackson w wyżej wspomnianym oświadczeniu. „Gdy tylko chodzi o większe pieniądze, zaraz pojawia sie jakiś kretyn“ . Epitety te dotyczą głównie osoby o nazwisku Don Stabler, doradcy zaangażowanego przez młodszego brata Michaela, Randy’ego, który planował zainwestować fortunę Michaela w ryzykowne przedsięwzięcia. W celu otrzymania potrzebnego mu podpisu Jacksona na umowie, Stabler uciekał sie nawet do podłych metod, próbując wywrzeć na Michaelu psychologiczna presje, szantażując go zarzutami, ze niby wstydzi sie on swej przynależności rasowej i "woli zadawać sie z Żydami niż z Afroamerykanami". Gdy Michael odmówił złożenia podpisu, Stabler zachowywał sie bardzo agresywnie.

Nie wiadomo jeszcze, jaka dokładnie role grał Randy Jackson. Randy twierdzi, ze podczas trwania procesu o molestowanie Michael i jego tam obciążyli jego kartę kredytowa na sumie 700 tysięcy dolarów. Współpraca ze Stablerem miała umożliwić mu odzyskanie tych pieniędzy. Jednak według zeznań Michaela, jego brat zadawał sie już wcześniej z tym oszustem: Podobny incydent miał miejsce nieco wcześniej w Neverlandzie – matka Michaela, Katherine, była wówczas świadkiem równie bezczelnej reakcji obu panów na odmowę złożenia podpisu przez Michaela na innym dokumencie.


Źródło: AP / NYDailyNews/ MJJForum / MJPolishteam Forum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson ma najbardziej lojalnych fanów


Data: 12.06.07r.


W Londynie, 13 Czerwca : Przeprowadzono właśnie badanie przemysłu muzycznego. które pokazało że MJ ma najbardziej lojalnych fanów. Król muzyki pop zdobył szczyt w badaniach ukazujących, że fani zakupią każdy materiał wydany przez niego, nawet powtórnie wydane boxety wydane przez sony.

Tabela muzycznej ligi osiągnięć w muzyce pop przedstawia 82% fanów MJ, którzy chcieli by kupić wszystkie nowe materiały- to najwyższy wynik wśród wszystkich artystów. Do najbardziej obsesyjnych w dziejach wielbicieli należą fani MJ.

Zaraz za nimi plasują się fani MUSE, a następnie wielbiciele DAMONa ALBARNa z zespołu Gorillaz. Podczas badań spytano fanów kogo "kochają" i kogo nowy materiał kupili by najchętniej. Badania te prowadzone są, żeby zbadać uczucia obywateli dotyczące różnych artystów.


Źródło: The Sun / SAWF News / MJEurope
____________________________________________________________________________

Michael odwiedził Lied Discovery Children's Museum


Data: 12.06.07r.


W czwartek (7 czerwca) Michael wraz z dziećmi zwiedził Lied Discovery Children's Museum Interaktywne muzeum przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Później widziano ich w sklepie z elektroniką Best Buy i na Lake Mead & Rainbow.


Źródło: normclarke.com
____________________________________________________________________________

Michael Jackson oglądał wystawę 'BODIES' wraz z dziećmi


Date: 08.06.07r.


(06.06.07)Michael razem z dziećmi obejrzeli wystawę Bodies. Michael zatrzymał się z nimi przy płucach palacza, prawdopodobnie po to aby wytłumaczyć im jak szkodliwe jest palenie.

Opuścili wystawę z miniaturowym szkieletem, książkami, koszulkami itd...

Źródło: normclarke.com/ / MJPolishteam forum
____________________________________________________________________________

Czwarty coroczny Zlot Ogólnopolski fanów Michaela


Data: 07.06.07r.


Już od wczoraj można zgłaszać się na Czwarty Ogólnopolski zlot fanów Michaela Jacksona, który planowany jest na 25.08.07 w Łodzi.

Więcej szczegółów na www.mjowisko.za.pl Koszt imprezy w tym roku, to: 40 zł.Źródło: Kinga "Siadeh_" Zaborowska
____________________________________________________________________________

Michael Jackson ponownie w Londynie


Data: 22.05.07r.


Dziś Michael przyleciał do Londynu ok. godź. 7:21 na lotnisko w Heatrow, jest tu również jego siostra Janet. Najprawdopodobniej Michael przyleciał do Londynu aby kontynuować prace nad nowym albumem.

Przy Michaelu nie było, żadnego z jego dzieci.


Więcej zdjęć w "Galerii Nowych zdjęć".
Źródło: AP Photo / MJPTForum / Tim Ockenden/ PA / MJEurope / UK News
____________________________________________________________________________

Michael złozył ofertę aby zablokować aukcję


Date: 19.05.07r.


Michael nie będąc obecnym w sądzie złożył ofertę Universal Express, którą przyjęli, ponieważ mięli bardzo małe szanse na wygranie procesu, a jeszcze by na nim dużo stracili.

Adwokat Universal, powiedział:"bradzo mało brakowało" a Jacksonowskie osobiste przedmioty były by sprzedane.

Michael szukał przeróżnych środków, aby tylko zapobiec aukcji.

Universal Express Inc., the Boca Raton, Fla., firma posiadająca pamiątki, twierdziła, że materiały były warte około $50 milionów, zgodnie z sądowym zapisem.


Źródło: AP / Yahoo.com / MJJForum
____________________________________________________________________________

MICHAEL JACKSON I UNITED EXPRESS ZASIĘGLI UMOWY / Raymone BainAukcja będzie zgodnie z planem

Las Vegas, NV …….Michael Jackson i Universal Express chcą z przyjemnością zawiadomić, że zakończano zdecydowanie poufny proces dotyczący rzeczy, których aukcja miała się odbyć w Hard Rock Hotel i Casino w Las Vegas 30 Maja i 31, 2007, labo przez internet na stronie liveauctioneers.com.

“Pan Jackson jest usatysfakcjonowany z negocjacji dot. umowy,” oświadcza Raymone K. Bain, Jacksona rzeczniczka, “i jest szczęśliwy, że niektóre zyski z aukcji będą przeznaczone na pewne cele charytatywne. Ze względu na to, że jest to poufne porozumienie, nie będziemy komentować tego dalej. ”

“Jednakże droga do aukcji była długa, patrzyliśmy z nadzieją aby być zdolnym do przedstawienia światu chwały rodziny Jacksonów i wsiąść świetną dumę w pięciu dobro czynnościach, które przyniosą korzyść z przychodu sprzedaży, oświadczył Richard A. Altomare, Chairman i CEO of Universal Express.


Rzeczy należące do Pana Jacksona, wchodzą w skald aukcji, będą odprowadzone do zapisu po przez poświadczenie.

Raymone K Bain

____________________________________________________________________________

Michael Jackson/pojawienie się w sądzie


Date: 18.05.07r.


Na natychmiastową realizację kontaktu: Raymone K. Bain

May 17, 2007


Las Vegas, Nevada …… sprzeczności publikowanych informacji, Pan Michael Jackson nie pojawi sie osobiście w sądzie w Las Vegas, Nevada w Piątek (dziś), 18 maja 2007, odnośnie wynikłej aukcji pamiątek.

Dziękuję.
Raymone Bain


Źródło: Raymone Bain / MJJForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson otrzymał wezwanie do sądu


Date: 17.05.07r.


Universal Express Inc. (OTC BB:USXP.OB - News) CEO i świadek Chairman Richard Altomarea i Michael Jackson zgodzili sie pokazać, w sądzie w Piątek w Las Vegas by określić wartość posiadanych rzeczy pamiątkowych Jacksona.

Michael Jackson i Universal Express' CEO będą zeznawać, aby wyjaśnić w procesie o własność tysiąca pamiątkowych rzeczy rodziny Jacksonów, które mają być wystawione 30-go Maja i 31 w Las Vegas w the Hard Rock Casino, powiedział Richard A. Altomare.

Pan Altomare kontynuuje, "Zostałem pouczony radą o to, aby zaprosić kamery na salę, aby wszystko było czysto pokazane naszym legalnym długim właścicielom jak jest."

"Emocje są zrozumiałe ale aktualnie posiadanie, dokumantacje i poprzednie prawne orzeczenie sądowe prezentuje nasz przypadek najdotkliwiej."

"Pan Jackson będzie pytany przez adwokatów Universal Express i proszony o identyfikację pamiątek, jak nasi świadkowie i dokumentacja staną gotowe do naświetlenia sprawy. Ufam panu Jacksonowi, że jest dobrze przygotowany," wywnioskował Richard A. Altomare.

Pełna lista pamiątek Michaela(1827 pamiątek)


Źródło: Universal Express, Inc. / MJJForum / MJNO / Yahoo.com
____________________________________________________________________________

Data: 28.04.07r.


Sędzia ustawił rozprawę na 18 Czerwca 2007,data sprawy, w, której firma finansowa z New Jersey twierdzi, że piosenkarz Michael Jackson winny jest firmie $48 milionów.

Multi milionowa umowa dofinansowania jest wynikiem, zaplanowanym, przez Prescient Acquisition Group of Hackensack. Właściciel Darien Dash, kuzyn hip-hop-owego magnata Damona Dasha, powiedział Jackson zwrócił się do niego później, w 2004, kiedy Michael stawił czoło oskarżeniom o molestowanie dziecka.

Firma pomogła Jacksonowi, który był później oczyszczony, dofinansowanie w wysokości $272 milionów pożyczką z banku, która była wymagana. To także, zabezpieczyło $537 milionów w finansach, więc mógł także wykupić połowę interesu Sony z katalogu piosenek, the Beatles.

Federalny urzędnik sądowy został poinformowany, o tym, że gwiazda pop być może przyjedzie do Nowego Yorku, ale jest to nadal niejasne czy przyjedzie do sądu Judge Kevin Castel. "To pytanie za $48 milionów," Jacksona obrońca Londell McMillan powiedział, The News Thomas Zambito.

McMillan zgadza się z tym, że szanse są "60-40" we względach sprawy, idąc na proces. "Michael nie będzie porwany przez groźbę oszukańczych żądań," powiedział.


Źródło: NY Daily News / Contact News / MJJForum
____________________________________________________________________________

Sony/ATV Music opublikowało nabyty przez Leiber Stollera katalog


Data: 17.04.07r.


Sony/ATV Music Publishing ogłasza dziś, że jest nabywcą katalogu teksciarzy Jerry Leibera i Mike Stollera.

The Leiber Stoller katalog zawiera ponad 40 Top 40 hits takich jak, " Stand By Me," "Poison Ivy," "Is That All There Is?," Love Potion #9" and some hits from Elvis Presley. Sony/ATV Music Publishing jest współ posiadaczem przez Sony wraz z zaufaniem stworzonym przez Michaela Jacksona.

"Zawsze byłem wielkim fanem tego katalogu," powiedział Martin N. Bandier, Chairman i CEO, Sony/ATV Music Publishing. "Te piosenki mogą tylko określone jako kamień szlachetny, który pomaga zdefiniować muzykę Amerykańską."

"To jest ważny i ekscytujacy nabytek dla Sony/ATV Music Publishing," powiedział Rob Wiesenthal. "Ten katalog zakreśla dekadę hisorii rock and roll'a, i mamy nadzieję, że to dalej wzrastająca jego ocena dla firmy."

"Jestem zachwycony, że byliśmy zdolni do przyswojenia katalogu Leiber Stollera" powiedział Michael Jackson. "Piosenki Jerry Leibera i Mike Stollera to określona era, i artyści, którzy nagrali ich pracę, czytali to jak, ktoś z grona "rock and roll"'a."

Leiber i Stoller,którzy pracowali razem ponad 50 lat,zostali wprowadzeni do tekściarzy "Hall of Fame", to producenci nagrań "Hall of Fame, and the Rock and Roll Hall of Fame". Oni także, wzięli udział jak gwiazdy w Hollywood "Walk of Fame".

"Jako innowacje i niezalezną muzykę opublikowała firma, Sony/ATV, która zapewniła idealny dom dla naszej pracy," powiedział Mike Stoller. "Jestem przekonany, że drużyna w Sony/ATV udzieli potrzebnej ostrości i uwagi do naszych piosenek, twrzącej swieżą i innowacyjną drogę do promowania naszej pracy."

Jerry Leiber dodał, "Jestem szczęśliwy faktem, dołączenia do Sony/ATV Music publicznej obszernej listy wspaniałych kompozytorów, zawartych z Lennonem i McCartney, Roy Orbison, i Hank Williams'em."


Źródło: Earth Times / MJJForum
____________________________________________________________________________


Sprawa Harris-Scott Vs. Jackson oddalona


Wczoraj, sędzia w Los Angeles odrzucił sprawę (sprawy ID: SC089547, Numer sprawy: SC089547, typ sprawy: Wyrządzenie emocjonalnego cierpienia - Generalne sądownictwo), z powodu Helen M. Harris-Scott przeciw Michaelowi Jacksonowi.

Dziwaczny przypadek, pliki z dn. 28/04/2006 przez Harris-Scott, twierdzą, że zaczęła wysyłać Jacksonowi kartki i listy w 1986, deklarując jej miłość i podziw dla gwiazdy muzyki pop. Powódka, twierdziła, że P.Jackson był nieśmiały i komunikował się z nią po przez innych oraz poprzez jego muzykę.

Harris-Scott twierdziła, że to przerodziło się w coś bardzo złego w 1987 kiedy Jackson, był "połączony z przestępstwami", wycierając jej łzy i majstrował z jej ograniczonym systemem. Także, powiedziała, że w jej samochodzie był zainstalowany sekretnie GPS, śledzący jej każdy ruch. Powiedziała, także, że jej telefon był na podsłuchu.

Harris-Scott żądała natychmiastowych przeprosin od Jacksona i także, żądała $100 milionów.
Sedzia w Los Angeles odrzucił sprawę 16/04/2007.


Źródło: LA Superior Court / michaeljackson.hu / MJJForum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson szuka pomocy u Akona, aby powrócić na listy


Date: 07.04.07r.


Michael Jackson szuka pomocy u Akona aby powrócić na 1-sze miejsca list przebojów, Michael zapytał go, czy pomoże mu powrócić na listy. Jackson pracuje z Will.i.am nad swoim nowym albumuem, który będzie jego powrotem na scenę, prace z nim idą bardzo dobrze. On planuje teraz poznać sie z Akonem, który teraz jest numerem jeden z piosenką "Don't Matter" i Gwen Stefani jest numerem 2 z hitem "The Sweet Escape".

Oni prawdopodobnie poznali się, gdy byli w Las Vegas ostatniego tygodnia, ale z powodu poprzedniego zaangażowania Akona, który odwołał wtedy spotkanie z "Królem popu". On ma nadzieję, że pozna sie z Jackson, jeszcze przed końcem kwietnia i będą planować powrót "Króla Popu".

Powiedział magazynowi Rolling Stone, tak:, "Jestem podekscytowany, ponieważ myślę, że będzie to magiczne gdy będziemy pracować razem."

"Wszystkie rzeczy przez które przechodził, przez ostatnie 2 lata, to rzeczy, które były nagłaśniane w mediach... to, rzeczy, które nie ujżały światła dziennego, myślę, że on potrzebuje, wsiąść te wszystkie rzeczy (i) nagrać je. To ambitna historia.

"Nikt jeszcze nie słyszał Mikea historii... jeśli on to weźmie i zaakceptuje, to co będzie jego ekspresja i opinia, ekspresja jego uczuć, tego co przeszedł, ekspresja tego co czuł nagrywając, myślę, że zajmie to jego cały album, na cały kolejny rozdział, ponieważ album teraz stanie się soundtrackiem jego życia i jego zdania, od punktu do punktu i, to jest to coś, co ludzie chcą wiedzieć."


Źródło: Starpulse/Rolling Stone Magazine/MJJForum Tłumaczenie: Mike
____________________________________________________________________________

Michael Jackson zatrzyma aukcję rodzinnych przedmiotów (pamiątek)


Date: 06.04.07r.


Gwiazda muzyki Pop, Michael Jackson, może zatrzymać aukcje ponad 1,100 przedmiotów rodziny Jacksonów, które zostaną wystawione w Las Vegas w następnym miesiącu, ale reprezentantka Michaela Jacksona powiedziała, że gwiazda muzyki pop star rozważa prawną sprzedaż, aby zatrzymać sprzedaż na aukcji.

“P. Jackson nie był świadom i jest ekstremalnie zdenerwowany, z powodu, tego, że jego pamiątki były objęte wśród pamiątek, które są poza aukcją,” powiedziała Raymone K. Bain, P. Jacksona rzeczniczka.

Aukcja pamiątek Jacksonów jest zaplanowana na 30-31 Maja w hotelu Hard Rock.

Guernseya dom aukcyjny powiedział, o zawartych rzeczach, to:Michaela Jacksona złota płyta za album “Thriller”, rękopis tekstu piosenki dla The Jackson Five “ABC” i “Victory Tour” podpisany program przez Jacksona członków rodziny.

Arlan Ettinger, znalazca i prezydent Guernseya, porównał sprzedaż aukcyjną do aukcji rzeczy Elvis Presley,Graceland prowadził pamiątki w Las Vegas w 1999.

“To z pewnością jest, tak, że sfera słupku granicznego o wysokim profilu, jest nadzwyczajną aukcją,” Ettinger powiedział The Associated Press we Środę.

Michael Jackson miesza teraz w Las Vegas i pracuje nad nowym albumem. Jego ojciec, menadżer Jackson Five, Joe Jackson, także mieszka w Las Vegas. Nie odpowiedział komentarzem telefonicznie.

Ettinger powiedział kolekcji, że był właścicielem przez transport bagażowy z firmy Universal Express Inc., Boca Ratona, Fla., który kupił to w zeszłym roku od New Jerseyskiego właściciela firmy budowlanej.

Pierwszy właściciel, Henry Vaccaro, twierdził, że jest magazyn pamiątek Jacksona po kiepskich sprawach biznesowych, jaką była sprawa w sądzie, przez którą wpadał w upadłość. Michael Jackson i jego siostra złożyli wniosek do sądu w tej sprawie, ale sędzia odrzucił go w 2006.

Status twierdzenia Janet Jackson był niejasny we Środę. Wiadomości zostały oddane do publikacji, ale nie zostały bezpośrednio odesłane.

Inne rzeczy wchodzące w skład to: The Jackson Five “I Want You Back,” Marlon Jackson błyszcząca kurtka, Randy Jacksona futurystyczne buty z 1984 i biały kapelusz "fedora" wierząc, było on Michaela Jacksona z albumu “Bad” videoclipu.


Źródło: MJJF / AP
____________________________________________________________________________

Urodziny Paris Jackson


Date: 04.04.07r.Michael Jackson pomógł swojej córce świętować jej 9-te urodziny w Las Vegas we Wtorek.

Michael, Paris, synowie Prince i Michael II, i kilku ochroniarzy zaczęło dzień w sklepie FAO Schwarz Toy Store (sklep z zabawkami). Sklepy zostały pozamykane, na jedną godzinę aby rodzina mogła spokojnie zrobić zakupy.

Następnie poszli do chińskiej “Wing Lei” restauracji w hotelu Wynn Hotel gdzie Michael zatrzymał sie w sklepie Rolex z zegarkami, aby na nie popatrzeć.

Po ich zajętym dniu przez zakupy rodzina Jacksonów wróciła do domu, gdzie dalej świętowali z klaunem Charlie 9-te urodziny Paris Jackson.

Źródło: JustJared.buzznet.com
____________________________________________________________________________

Oświadczenie Raymone K. Bain


Data: 30.03.07r.


Marzec 29, 2007

PLOTKI DOTYCZACE HOSPITALIZACJI MICHAEL'a JACKSON'a NIE SĄ PRAWDĄ

Washington, D.C. ……. W odpowiedzi na zapytanie mediów, P. Michael Jackson nie jest aktualnie w szpitalu ani też, nie został hospitalizowany z zapaleniem płuc.

Dziękujemy za zapytanie i zainteresowanie.


Źródło: Raymone K. Bain
____________________________________________________________________________

Michael Jackson przyleciał do Los Angeles z dziećmi


Date: 22.03.07r.
Źródło: MJPT Forum
____________________________________________________________________________

Michael Jackson przyleciał do Wielkiej Brytanii


Date: 18.03.07r.Jackon przyleciał do Londynu na lotnisko Heathrow 14.03.07 z dziećmi - naprawdę niezwykłe wydarzenie.

Jednakże, dzieci były oburzone nawet na swojego ojaca.


Znane nam dobrze zakryte twarze Michaela dzieci - Paris Michael Katherine (ur. 1998), Prince Michael Jackson I (ur. 1997) and Prince Michael Jackson II (ur. 2002) - były wszystkie dobrze zakryte.


Spacerowały przez lotnisko z ojcem, z zawiniętymi szalikami na całej głowie i zamocowane na ich czapkach baseballowych.

Szczerze, nie miały szansy nawet zerknąć gdzie zmierzają.

Jednakże, byliśmy szczęśliwi, że umocowane nie były aż tak, żeby nawet nie mogły swobodnie oddychać albo widzieć gdzie idą.


Źródło: Sky ShowBiz
____________________________________________________________________________

Michael Jackson z magazynem "Sister2Sister" w Japonii


Data: 14.03.07r.


Jamie Foster Brown, publicysta magazynu Sister2Sister, był jednym magazynem, któremu pozwolono podróżować z w Tokyo z Michaelem i jego towarzystwem -- w, którego skład wchodzą: jego mama, Katharine Jackson, i jego 3-ka dzieci.

"To było niesamowite widzieć tych ludzi, którzy ryzykują życie i na skraju wytrzymałości gotowi są rzucić się przez korek na nogi aby dostać się, i spojrzeć na Michaela przelotnie albo dotknąć go. Fani w Japonii dosłownie zaciągają sie nim," Jamie powiedział. "Jest bardzo uprzejmy... bardzo szczęśliwy, całuśny i przytulający ludzi i dopuszczającym ich, aby zatrzymali się na chwilkę i przytulili go."

Aby przeczytać cały artykuł od Stelli Brown, Jamie Foster Browna siostra, proszę odwiedź stronęChicago Sun-Times.

Źródło: Chicago Sun-Times / MJJForum.com

____________________________________________________________________________

Michael Jackson powitał U.S. wojsko w Japonii


Data: 10.03.07r.


Michael Jackson powitał U.S. wojsko w Japonii i ich rodziny w U.S. Armii z południa Tokyo w Sobotę, robiąc sobie przerwę od dni imprezy poświęconej dla jego uznainia.

Prawie 3000 wojskowych i członków rodziny zebrali się w "Camp Zama" centrum fitnesu. Podając sobie ręce i wymieniając słowa z podziękowaniami dla nich i ich służbie powiedział tłum: "Wy wszyscy tutaj dziś jesteście najbardziej wyjątkowymi ludźmi na świecie." "To się dzieje tutaj dziś z waszego powodu, i innych którzy tak mężnie narażali życie, aby nas chronić, że my, aż cieszymy sie naszą wolnością."

On także wziął udział w ceremonii w obozie aby nie przepuścić członków armii i przymierzyć i wpiąć odznakę do ich garnituru .Więcej zdjęć w "Galeria nowych zdjęć".
Zrodlo: AP / MJJForum

____________________________________________________________________________

Michael Jackson wzial udzial w imprezie uznainia dla niego i odwiedzi oboz Zama


Data: 09.03.07r.


Michael Jackson był honorowym gościem na imprezie z ok. 400 ludźmi, którzy zapłacili $3,500 każdy, za bufet i kolacje. Zabawa zawierała Japonskich Jacksonow(sobowtorzy) i mieli takze szanse zrobic sobie z nim zjecie. Wiecej niz 100 sierot i upośledzonych dzieci zostało zaproszonych za darmo. Michael nie występował, ale wydawał sie być zrelaksowanym i komfortowo był z swoimi fanami.

Michael byl ubrany w czarny garnitur z złotymi lwami, i czarne okulary, zmienił je natomiast gdy musiał przeczytać parę słów na okulary do czytania aby podziękować fanom.
"Jestem obecny w show-biznesie odkąd skończyłem sześć lat. W całej mojej karierze zdarzały się lepsze i gorsze momenty, ale niczego bym w niej nie zmienił."
"Od jakiegoś czasu niektórzy ludzie starają się mnie skrzywdzić, ale jestem silny, bo mam kochającą rodzinę i wspaniałych przyjaciół, którzy mnie wspierają."

W Sobote Michael Jackson przyjedzie do "Camp Zama’s Yano Fitness Center". Zamierza napisać do fanów, dać autograf, pozować do zdjęć i poznać żołnierzy i ich rodziny.
"On chce po prostu, powiedzieć, ze‘Ameryka Popiera Was’ i tak, tez zrobi," powiedział Maj. Martha Brooks, z U.S. Army Japonska rzeczniczka.

Yano Fitness Center będzie otwarty w Sobote o 13:15, powiedziała. Jackson powinien sie pokazać o 15:00.

Kilka działalności jest zaplanowanych, obejmujące Michael Jackson konkursy, naśladowanie tańca , ostateczna rozgrywka i konkurs karaoke bitwa w piosenkach Michaela. Jackson videoclipy także będą wyświetlone i dwoje młodych hip-hopowcow będzie tańczyć.

Col. Robert Waltemeyer, z U.S. Army Garrison Japan dowodca, przedstawi Jacksona.

Jacksona impreza jest wprowadzona wraz z wizyta, zgodnie z Maja. Jim Crawford, z U.S. Army Japan rzecznik.

Impreza odbędzie sie dla całego U.S. personelu militarnego i obronnego, Brooks powiedziała. Żołnierze w mundurach z ich rodzinami i gośćmi maja pierwszeństwo do miejsc siedzących.


Zrodlo: AP / estripes / MJJForum

____________________________________________________________________________

Michael podekscytowal Japonie


Data: 04.03.07r.
Michael Jackson przyleciał do Japonii w Niedziele na druga wizytę w ostatnich latach aby być gospodarzem dwóch ekskluzywnych przyjęć - biznesowy obiad i przyjęcie fanów.

Michael przyleciał z uśmiechem na twarzy, z fala swoich ochroniarzy, setki fanów krzyczało. Fani nosili transparenty ze słowami "We love Michael"(Kochamy Cie Michael) i "Welcome to Japan."(Witaj w Japonii)

"Większość lat, jak Michael Jackson występował w miastach na całym świecie, był szczęśliwy, uhonorowany, i pod wrażeniem przez wielkie ilości ilustracji z nim, które wykonali fani," powiedział Morris. "On chciałby poznać fanów artystów, i bardziej wyczerpująco oceniać i cieszyć sie ich kreatywna ekspresja."

Troje artystów wygrało z wyboru Jacksona, którzy będą jeść z nim późne śniadanie i zrobią sobie razem zdjęcie.

Zrodlo: The Associated Press/MJJForum.com

____________________________________________________________________________

Michael przylatuje do Japonii


Pan Jackson chce sie przywitać ze wszystkimi swoimi fanami.

Przyleci do Tokyo, w Japonii dziś, 4 Marca 2007, pomiędzy 16:00 a 17:00, Terminal 2, Lotnisko Narita w Tokyo, Japonii.

Przyjdź i Daj Panu Jacksonowi Wielkie i Cieple Powitanie!

Nowe zdjęcie Michaela w Galerii Nowych zdjęć :Kliknij TU

Zrodlo: Raimone K. Bain

____________________________________________________________________________

Michael przygotowywuje sie do nagran oraz Raimone dementuje plotki


Data: 28.02.07r.


Pan Jackson nie planuje trasy koncertowej z czlonkami swojej rodziny.

Pan Jackson przedstawil liczne propozycje... propozycje o, ktopre nie zabiegal, ale byly one mu zaprezentowane, kilka z, nich dotyczyly wystepow w Las Vegas. Pan Jackson obecnie przeglada i ocenia kazda propozycje. On nie wierzy w to, ze jest pod jakims okresem czasowym, ktory by go zmuszal do przymusowej decyzji. Dlatego, też pogloski, mowiace, że "Niepowodzenie w znajdywaniu w Las Vegas kasyna na jego wystep, wyniknal z jego zwrucenia sie do rodziny w tej sprawie" sa nieprawda.

Pan Jackson nie przyjechal do Las Vegas aby wystapic. Pan Jackson jest w Las Vegas poniewaz on lubi te miasto, i w poblizu znalazl dobra lokalizacje do nagran z innymi artystami, teksciarzami i producentami, ktorzy pracuja z nim w studio.

Pan Jackson obecnie nie planuje pokazac sie ani wystepowac w "American Idol."

Pan Jackson tez, nie ubigal sie o bilet,na niedawany mecz NBA All-Star Game, jak rozlegle informowano. Pan Jackson zostal zaproszony przez wlascicieli druzyny NBA, tak dobrze jak gracze, bioracy udzial w grze jak i ich goscie. Tym niemniej, Pan Jackson odzucil takiego rodzaju zaproszenia. Rozlegle pogloski,o poszukiwaniu biletu przez Pana Jackson, i odmowie na jego prosby, sa totoalnie falszywe.

Pan Jackson nigdy nie dzierzawil posiadlosci od Michael'a Flatly'a w Irlandii. Dlatego, pogloski stwierdzajace, ze zostal "wyrzucony" z posiadlosci Flatly'a sa falszywe i sa oszczerstwem.

Pan Jackson obecnie nie realizuje ani nie nagrywa singla z Pras'em.

Zrodlo: Raimone K. Bain

____________________________________________________________________________

Proces przeciwko Michaelowi 18 Czerwca


Data: 24.02.07r.


Proces odlozony przeciw Michaelowi Jacksonowi i Marian Medical Center jest zaplanowany na 18 czerwca w Santa Maria.

Proces dotyczyl bedzie naduzycia statusu osoby slawnej.

18 czerwca odbedzie sie przesluchanie w sprawie, przewodniczacym sprawy bedzie Sedzia Rodney Melville, ten sam, ktory przewodniczyl w Jacksona sprawie w 2005 roku o molestowanie dziecka.

Zrodlo: Santa Maria Times / MJJForum

____________________________________________________________________________

Proces przeciwko Michaelowi odroczony


Data: 18.02.07r.


Michael Jackson i Marian Medical Center zostali oskarzeni przez rodzine z Santa Maria, kobiety, ktora zmarla w szpitalu w Lutym 2005 roku, krutko potym jak byla przetransportowana do drugiego pokoju na 2-gie luzko z powodu koniecznosci przygotowania pokoju dla Michaela.

Cywilna skarge, odroczono we czwartek w sadzie w Santa Barbara na dwa lata po smierci 73 letniej Manueli Gomez Ruiz, powolane na naduzycie statusu slawy.

Centrum Medyczne: "Opieka pacjenta i bezpieczensto zawsze jest naszym pierwszym priorytetem w Marian Medical Center. Zaopatrzenie dla P. Ruitz bylo nadzwyczajne."

P.Ruiz, przytrzywana byla przy zyciu za pomoca recznej pompy tlenowej, ktora byla wolna, pokuj nie byl wyposazony w wystarczajacy sprzet.

Maszyna podtrzymujaca zycie zostala przetransportowana do nowego pokoju P.Ruiz.

P. Ruitz miala atak serca, po ktorym pozniej wieczorem zmarla.

Adwotak rodziny, McKiernan powiedzial, w Piatek,ze on pierwotnie dyskutowal na temat odroczenia procesu, w sprawie o niesprawiedliwa smierc. Jednakze, po kilku przegladach akt, McKiernan stwierdzil, ze taki zarzut byly trudny do udowodnienia.


Zrodlo: Santa Maria Times / MJJForum

____________________________________________________________________________

Całkowicie nowa muzyka od Michaela Jacksona


Data: 12.02.07r.


Krol popu i Pras na nastrojowym kawalku

Goraca wiadomosc: MC/DJ, producent i projektant nagral remix "No Friend of Mine", i tym razem ponownie, zwerbowany do pomocy Pras'a i Michaela Jacksona.

Wokal Krola Popu jest glownym osobowoscia na nowym kawalku, mozesz go teraz posluchac odwiedzajac strone MySpace.

Troszke wiecej jest wiadomego w tej sprawie, jakie sa plany zwiazane z tom piosenka. Plotki informuja, o tym, ze to moze byc na nowym albumie Pras'a, ale jest to wciaz nie potwierdzone.

Reakcja odwiedzajacych strone MySpace jest ogromna - i 100% pozytywna. To nie jst niespodzianka - to jest niesamowity kawalek, i Michaela glos jest gladki, mocny i gwarantuje niezle uderzenie!


Zrodlo: MJNI

____________________________________________________________________________

Michael ponowanie w plotkach felionistycznych


Data: 09.02.07r.


Firma Venable LLP, reprezentujaca Michaela Jacksona, ponowanie uderzyla przeciw Fox411’s w plotkach felionistycznych. Roger Friedman, ktory ostatnio zawiadomil o P. Jacksona niani, Grace Rwaramba, o tym, ze zabronila ojcu Michaela, Josephowi Jacksonowi, odwiedzenia wnuczat.

Venable LLP, w wyslanym liscie do felionistycznych plotekt, zaprzeczyla jakoby Rwaramba miala zabronic odwiedzin z jego wnuczetami w jego domu, oraz yego, ze Michael Jackson byl “wykopany” z Bahrainu, poniewaz Michael obecnie mieszka w domu, wlasnosci Sultan of Brunei. Dodajac, twierdzenia P.Friedman, zatrudniona Jacksona generalna menadzer, Raymone Bains, jest w jakim kolwiek zagrozeniu jest takze nieprawda.

Zrodlo: Eurweb / MJJForum

____________________________________________________________________________

Pojawily sie detale o Michaela nowym albumie


Data: 07.02.07r.


W pismie, The Rolling Stones ( 2/8/07 mumer 1019) tam jest wiecej detali pojawiajacych sie na temat pracy Michaela i Will.i.am i tworznego Michaela nowego nagrania.

Will.i.am i Michael maja sporzadzonych 8 nowych piosenek razem

- Jedna piosenka, nad, ktora pracujanazwana jest "I'm Dreamin'"

- Nastepna piosenka Michaela bedzie spiewana w charakterze ballady napisanej przez (albo z) John Legend

- Dwie sa oczekiwane do zebrania w Irlandii pozostal jeden miesiac do zakonczenia nagrania kawalka

- Will.i.am spekuluje,ze album bedzie podobny do "Off the Wall" ze wspolczesnej ery

- Inni potencjalni wspolpracownicy w tym Chris Brown i DJ Whoo Kid

- Muzyka bedzie bardzo melodyjna z pewnymi mocnymi tanecznymi kawalkami


Zrodlo: Billboard / MJJForum
____________________________________________________________________________


Chris Tucker robi jakis Michaelowy filmW przygotowaniach do "Rush Hour 3"(Godziny szczytu 3) w downtowon w Los Angeles zachaczyl o jakies Michaelowe filmy. Chris Tucker jest zanym z tego, ze we wszystkich czesciach nasladowal Michaela Jacksona.

"Godziny szcytu 3" powinny wejsc do kin juz tego lata.
____________________________________________________________________________

Michael Jackson przygotowywuje sie do pracy z Simon Fuller


Robin Leach rozmawiaz z Michaele w Vegas

Michael Jackson rozmawia z "megagwiazda producentem-menadzerem" Simon'em Fuller'em o ponowieniu jego kariery zgodnie z pisarzem z Las Vegas Robin'em Leach'em.

Leach poznal Michael i Fuller'a, tak dobrze jak Kenny'ego Ortega (rezysera i chareografa, ktory pracowal z Michael'em przedtem) w Las Vegas ostatnio i miał szanse porozmawiac z nim o jego zyciu w stolicy swiatowego hazardu.

"Czuje sie swietnie i dobrze naprawde dobrze sie bawie w Vegas. Jest to wspaniale miejsce gdzie mozna zadzwonic do domu," Michael powiedzial Leach'emu, choc jego reka wyraznie musiala trzesc sie, ale glos byl mocny i twardy. "Rozmawiamy o sprawach biznesowych i patrzymy na wiele innych enetualnosci," dodal Ortega. "To jest niebiesi klimat czasu z wieloma innymi scenariuszami w powietrzu. Pracujemy bezposrednio z weszystkimi aby znalezc najlepszego, jedynego, ktory zrobi to najbardziej sesnsownie, to jest dobre dla wszystkich."

"To jest perfekcyjne zmierzenie sie: swiatowa najwieszka gwiazda muzyki pop istotnie wyglada przez najsukcesywnego magnata menadzerskiego w swiecie," Leach powiedzial. Pisarz tazke, zanotowal jak zdrowo i radosnie Michael wyglada.

Na spotkaniu bylo, tazke powiedzaine, ze mialo miejsce spotkanie pomiedzy Michaelem i Vegaskim handlowym twurca Jack'ie mWishna'em. "Michael rozwaza powrot na szczyt swiatowej rozrywki juz wkrutce. Jest jednym z najbardziej uzdolonionych przez caly czas wykonawca w swiecie," powiedzial Wishna.

Komenatrz na Michaela niedlugi "powrot," Leach powedzial zespolowi, wszyscy niecierpliwie oczekiwali tego. "To wszystko wyglada, na to, ze zmierza w dobrym kierunku, bardzo dobrym" powiedzial Michael, z Ortega dodajac: "Chcemy to dokonczyc i kiedy to bedzie, dowiesz sie, ze to bedzie we wslasciwy sposob pracowac dla najlepszych i dla wszystkich zaangazowanych."

Pierwszym przystanikiem dla Michael'a, jest uroczystosc jego 49-tych urodzin 29 Sierpnia tego roku w Japan. Przyeci z Vegas w nastepnym miesiacu na dwie uroczystosci uznania dla niego przez fanow 8 i 9 Marca.

Michael powiedzial: "Japonia jest jednym z moich ulubionych miejsc na swiecie i jestem bardzo wdzieczny tamtym moim fanom, ktorzy zawsze maja moje najmocniejsze poparcie takze za pomoc, w osiagnieciu kilkusastu historycznych milowych kamieni w moim zyciu." Jakies 300 VIP'ow, zaplacilo prawie $3300 kazdy, aby moc zatrzymac, poznac i powitac usciskiem dloni na sesji fotograficznej Michaela w jednym z dni, jeden z fanow, przyjechal tu, po to aby sie z nim spotkac w jednym z dni.


Zrodlo: MJNO / MJJForum
____________________________________________________________________________

Michael wrucil do U.S.A.


Data: 27.01.07r.


W rzadkiej konferencji telefonicznej, Michael z Raimone Bain, w piatek potwierdzil AP, ze wrucil do U.S.A po ponad roku, kiedy to zostal oczyszczony z zarzutow o molestowanie w 2005 roku. Powiedzieli takze, ze wraca do sprawy planowania polaczenia sie z " uroczustoscia uznania fanow" w Japonii w Marcu, jednen z nich zaplacil $3.300 aby osoboscie przywitac Gloved one.

Raimone K. Bain: "Moge potwierdzic, ze jest w U.S.","Nie wydalismy informacji odnosnie naszego klienta, gdzie dokladnie sie znajduje, z powodu jego bezpieczenstwa, i to jest po prostu trwajaca polityka."

Podczas krotkiej konferencji telefonicznej, Michael przeczytal oswiadczenie przygotowane dla AP, o jego planach zwiaznych z Japonia, pozwolil zadac jedno pytanie: Jak sie masz? "Dobrze, dziekuje" odpowedzial Michael.

Michael powiedzial, ze wybral aby powrocic do Japonii, poniewaz ma przyjemnosc doswiadczyc tam mocnego poparcia. "Moi przyjaciele i fani w Japonii sa tak podtrzymujacy mnie i moja rodzine od wielu, wielu lat." powiedzial. "Moi fani w Japoni pomogli mi zdobyc historyczny kamien milowy w dziedzinie muzyki."

Broderick Morris, promotor pracujacy w Japonii po stronie Michaela podrozy, powiedzial, ze oni sprzedali juz 220 z 300 biletow do "platynowej VIP zabawy", ktora bedzie 8 Marca z P.Jacksonem, za $3,300 pokazach. Goscie beda mieli kolacje, oraz beda mogli dostac zdjecie z autografem oraz "poznac i przywitac" Jacksona przez 30 sekund do jednej minuty, powiedzial.

Mniejsze ekskluzywne przyjecie jest zaplanowane na nastepny dzien. Michael nie jest też zobowiazany do wystepu na przyjeciu, i promotorzy odmowili komenatrzy na pytanie: Jak duzo Michael, bedzie placil.


Zrodlo: AP / MJJForum / MJNO
____________________________________________________________________________


Michael nie chce pieniedzy


Michael Jackson postanowił wycofać pozew przeciwko liniom lotniczym, które potajemnie nagrały rozmowę artysty z prawnikiem. Tym samym zrezygnował ze sporego odszkodowania.

Linie XtraJet zostały oskarżone o zainstalowanie kamer wideo i bezprawne sfilmowanie konwersacji "Jacko" z adwokatem Markiem Geragosem.

Zdarzenie miało miejsce w listopadzie 2003 roku, podczas lotu wokalisty wynajętym odrzutowcem z Las Vegas do Santa Barbara.

Dodajmy, że po lądowaniu Jackson oddał się w ręce policji po tym, jak został oskarżony o molestowanie seksualne nieletnich. Jak pamiętamy, piosenkarz został ostatecznie oczyszczony z zarzutów w 2005 roku.

W odrzutowcu Jackson najprawdopodobniej konsultował się z Geragosem w sprawie oskarżeń. Rozmowa została zarejestrowana bez ich zgody, stąd linie lotnicze zostały pozwane.

"Nie potrafię pomyśleć o czymś bardziej przykrym w sensie zawodowym, niż zamontowanie tego podsłuchu i kamer" - mówił Geragos.

Właściciele firmy, Jeffrey Borer i Arvel Reeves przyznali się do winy, za co sąd w procesie karnym wyznaczył nad tym pierwszym nadzór, a drugiego skazał na karę 8 miesięcy więzienia plus grzywnę.

Po tym wyroku Jacko" i Geragos pozwali firmę w procesie cywilnym, żądając sowitego odszkodowania.

Jednak we wtorek, 23 stycznia, prawnicy Jacksona wycofali cywilny pozew przeciwko XtraJet, rezygnując tym samym z prawie pewnego odszkodowania dla piosenkarza.

Natomiast Geragos wciąż żąda zadośćuczynienia twierdząc, że od momentu lotu wydaje mu się, że jest cały czas nagrywany, co przeszkadza mu w obowiązkach zawodowych.


Zrodlo: MJJForum / Interia.pl
____________________________________________________________________________

Michael oddal dlug Aptece Mikey Fine Pharmacy


Data: 13.01.07r.


W odpowiedzi na wasza dociekliwosc w sprawie dzialan podjetych przez G & J Gross, Inc., DBA Mikey Fine Pharmacy przeciwko Michaelowi Jacksonowi: kwestia zostala polubownie zakonczona. Wszystkie koszty zostaly zwrocone aptece Mikey Fine Pharmacy.

Sprawa jest powiazana z bylymi doradcami finansowymi MJ'a (Bernstein, Fox, Whitman, Goldman and Sloan, LLP), ktorzy zostali zwolnieni z pracy (ze wzgledu na nierzetelne wykonywanie swoich pracowniczych obowiazkow). Od 22/12/2006 toczy sie postepowanie cywilne przeciwko bylym ksiegowym (Bernstein, Fox, Whitman, Goldman and Sloan, LLP).


Zrodlo: MJJPolishBoard / MJPolishTeam Forum
____________________________________________________________________________


Michael uznanym wynalazca


Michael Jackson, Eddie Van Halen i Marlon Brando znaleźli się na udostępnionej w internecie liście amerykańskich wynalazców. Od 8 stycznia w sieci można znaleźć listę 7 milionów wynalazków opatentowanych w USA w latach 1790-1996, na której widnieją również nazwiska znanych gwiazd showbiznesu.

W roku 1992 Michael Jackson opatentował buty ze specjalnymi obcasami, które umożliwiały mu odchylanie ciała pod bardzo mocnym kątek od poziomu bez ryzyka przewrócenia się.Zrodlo: WP.pl / Onet.pl /

____________________________________________________________________________

Michael wziął udział w pogrzebie Jamesa Browna


Data: 01.01.07r.Podczas ostatniej rozmowy James Browna z wielebnym Al Sharptonem min. rozmawiali o Michaelu Jacksonie.

James powiedział: "Kocham Michaela"..."Powiedz mu, aby się nie obawiał powrotu do domu. Oni zawsze próbują pogrążyć tych, którzy posiadają talent. Ale powiedz mu, że trzeba zrobić porządek z muzyką i chcę Michaela i pozostałych, którzy mnie naśladowali wrócili i podnieśli muzykę spowrotem na wyższy poziom."

Podczas porywającego przemówienia, wielebny również powiedział: "Nie dbam o to co dziś prasa mówi, James Brown chciał, aby Michael mu w ten dzień towarzyszył."
Później zaprosił go na scenę i MJ krótko przemówił.

"Witam,
To co powiem będzie krótkie, ale istotne.
James Brown jest moją największą inspiracją. Nawet kiedy byłem mały, miałem nie więcej jak 6 lat...moja mama budziła mnie ze snu...nieważne o której godzinie...spałem...nieważne co robiłem, bym obejrzał w TV mistrza w pracy. I kiedy zobaczyłem Go, jak się rusza...byłem zahipnotyzowany. Nigdy nie widziałem wykonawcy, występującego, jak James Brown i wtedy, w tamtej chwili, wiedziałem, że...to jest to, czym dokładnie chcę się zajmować przez resztę mojego życia. Z powodu Jamesa Browna.

Ale...

James Brown, tęsknię za Tobą i bardzo Cię kocham. I dziękuję Ci za wszystko. Niech Bóg Ci błogosławi. "


Zrodlo: MJJForum

____________________________________________________________________________Webmaster: "Mike" Webdesigner: Nancy | © Genius Michael Jackson 2005-2009 | All rights reserved